WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo:
  • Finał DMŚJ w Mildur Zakończony
  • I runda IM Australii Zakończony
  • II runda IM Australii Zakończony
  • III runda IM Australi Zakończony
  • IV runda IM Australii Zakończony
Dawid Bilski
Dawid Bilski
Skomentuj 6

Obsady półfinałów Srebrnego Kasku

21 sierpnia na torach w Częstochowie i Opolu rozegrane zostaną półfinały Srebrnego Kasku. Znamy już obsady tych turniejów, z każdego z nich awans do finału wywalczy czołowa ósemka zawodników.

Finałowe zawody SK zaplanowano na 10 października w Rzeszowie. W ubiegłym roku w Rybniku zwyciężył Marcin Jędrzejewski, przed Grzegorzem Zengotą i Adrianem Gomólskim.

Częstochowa - 21.08.2008
1. Mateusz Szczepaniak (CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa)
2. Damian Celmer (Unibax Toruń)
3. Borys Miturski (CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa)
4. Grzegorz Szyszka (KSM Krosno)
5. Sławomir Pyszny (RKM Rybnik)
6. Paweł Gwóźdź (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
7. Adam Kajoch (Unia Leszno)
8. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
9. Damian Sperz (Lotos Gdańsk)
10. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz)
11. Maciej Janowski (Atlas Wrocław)
12. Kamil Brzozowski GTŻ Grudziądz)
13. Marcin Liberski (KŻ Orzeł Łódź)
14. Michał Mitko (RKM Rybnik)
15. Maciej Piaszczyński (Intar Lazur Ostrów)
16. Adrian Szewczykowski (Caeleum Stal Gorzów)
R1. Marcin Piekarski (CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa)
R2. Mateusz Mikorski (Caeleum Stal Gorzów)
R3. Mateusz Lampkowski (Unibax Toruń)
R4. Patryk Dudek (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)

Opole - 21.08.2008
1. Rafał Fleger (KŻ Kolejarz Opole)
2. Szymon Kiełbasa (Unia Tarnów)
3. Sławomir Dąbrowski (KŻ Kolejarz Opole)
4. Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań)
5. Janusz Baniak (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
6. Adrian Gomólski (Intar Lazur Ostrów)
7. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
8. Maciej Fajfer (Start Gniezno)
9. Marcel Kajzer (RKS Kolejarz Rawicz)
10. Robert Kasprzak (Unia Leszno)
11. Sławomir Musielak (Start Gniezno)
12. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno)
13. Michał Łopaczewski (ŻKS Polonia Bydgoszcz)
14. Dawid Lampart Marma (Polskie Folie Rzeszów)
15. Marcin Jędrzejewski (ŻKS Polonia Bydgoszcz)
16. Mateusz Szostek (Marma Polskie Folie Rzeszów)
R1. Emil Idziorek (Intar Lazur Ostrów)
R2. Łukasz Kiełbasa (Unia Tarnów)
R3. Bartosz Szymura (RKM Rybnik)
R4. Piotr Dziatkowiak (PSŻ Milion Team Poznań)

Polub Żużel na Facebooku
Skomentuj 6
Zgłoś błąd
pzm.pl

Komentarze (6):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)