Adam Skórnicki wygrał turniej w Middlesbrough

W czwartek na torze w Middlesbrough rozegrany został turniej indywidualny o Srebrny Kask. Zwycięstwo w tych zawodach odniósł Adam Skórnicki.

Łukasz Witczyk

Reprezentant Polski na swoim koncie zapisał 15 punktów. Z takim samym dorobkiem punktowym turniej zakończył Kozza Smith, lecz Australijczyk miał gorszy bilans biegów i musiał zadowolić się drugim miejscem. Na najniższym stopniu podium stanął zawodnik miejscowego Redcar Bears - Aaron Summers.

Wyniki: 1. Adam Skórnicki - 15 2. Kozza Smith - 15 3. Aaron Summers - 13 4. Hugh Skidmore - 11 5. Thomas Jorgensen - 9 6. Ulrich Ostergaard - 9 7. Matej Kus - 6 8. Ryan Douglas - 6 9. Steve Worrall - 2 10. Jake Allen - 2 11. Carl Wilkinson - 1 12. Simon Lambert - 0 13. Luke Crang - 0
Adam Skórnicki wygrał zawody o Srebrny Kask w Middlesbrough Adam Skórnicki wygrał zawody o Srebrny Kask w Middlesbrough