WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Składy drużyn - 2 Liga Żużlowa 2017

Do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z 2. Ligi Żużlowej na sezon 2017.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
WP SportoweFakty / Oliwer Kubus

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2016 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2017 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2017 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco.


KSM Krosno
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
David Bellego Francja 1993
Tobias Busch Niemcy 1988
Ilja Czałow Rosja 1995
Mariusz Fierlej Polska 1980
Nikolaj Busk Jakobsen Dania 1994
Roman Lachbaum Rosja 1998
Andreas Lyager Dania 1997
Kamil Pulczyński Polska 1992
Mariusz Puszakowski Polska 1978
Juniorzy:
Adrian Bialk Polska 1999
Oskar Nocuń Polska 1999
 Trener: Stanisław Kępowicz 


Kolejarz Opole
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Max Dilger Niemcy 1989
Daniel Gappmaier Austria 1991
Denis Gizatullin Rosja 1983
Adrian Gomólski Polska 1987
Michał Łopaczewski Polska 1989
Martin Malek Czechy 1985
Marcin Rempała Polska 1984
Tomasz Rempała Polska 1978
Ondrej Smetana Czechy 1995
Jesper Soegaard Dania 1988
Dawid Stachyra Polska 1985
Kevin Woelbert Niemcy 1989
Juniorzy:
Tomasz Gąsior Polska 1998
Kamil Kamiński Polska 1997
Jarosław Krzywosz Polska 1999
Tomasz Olczak Polska 1997
 Trener: Wojciech Załuski 


Kolejarz Rawicz
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Valentin Grobauer Niemcy 1995
Zdenek Holub Czechy 1996
Nikita Korolew Łotwa 1996
Stanisław Mielniczuk Ukraina 1995
Patrik Mikel Czechy 1998
Simon Nielsen Dania 1990
Arkadiusz Pawlak Polska 1995
Juniorzy:
Przemysław Giera Polska 2001
Dawid Jona Polska 1998
Marek Lutowicz Polska 1998
Miłosz Wypior Polska 1999
  Trener: Henryk Jasek, menedżer: Adam Skórnicki 


GTM Start Gniezno
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Oliver Berntzon Szwecja 1993
Jonas Davidsson Szwecja 1984
Adrian Gała Polska 1995
Krzysztof Jabłoński Polska 1977
Mirosław Jabłoński Polska 1985
Thomas Joergensen Dania 1992
Eduard Krcmar Czechy 1996
Matej Kus Czechy 1989
Danny Maassen Niemcy 1994
Marcin Nowak Polska 1995
Juniorzy:
Kevin Fajfer Polska 1998
Patryk Fajfer Polska 1997
Damian Stalkowski Polska 1999
 Trener: Krzysztof Jabłoński 


KM Cross Lublin
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Stanisław Burza Polska 1977
Patrick Hansen Dania 1998
Daniel Jeleniewski Polska 1983
Maciej Kuciapa Polska 1975
Robert Lambert Wielka Brytania 1998
Paweł Miesiąc Polska 1985
Bjarne Pedersen Dania 1978
Juniorzy:
Eryk Borczuch Polska 2000
Kamil Brzeziński Polska 1996
Dawid Flis Polska 2000
Maciej Kuromonow Polska 1998
Emil Peroń Polska 1999
Krystian Włodarczyk Polska 1996
 Trener: Dariusz Śledź 


PSŻ Poznań
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Władimir Borodulin Rosja 1992
Mateusz Borowicz Polska 1994
Frederik Jakobsen Dania 1998
Marcel Kajzer Polska 1990
Wojciech Lisiecki Polska 1992
Steven Mauer Niemcy 1995
Dominik Moeser Niemcy 1998
Kasper Lykke Nielsen Dania 1994
Łukasz Przedpełski Polska 1992
Daniel Pytel Polska 1987
Adam Strzelec Polska 1994
Juniorzy:
Przemysław Liszka Polska 2000
Bartosz Tyras Polska 1996
 Trener: Tomasz Bajerski 


TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Kamil Brzozowski Polska 1987
Patryk Dolny Polska 1993
Adam Ellis Wielka Brytania 1996
Kenneth Hansen Dania 1987
Jonas Jeppesen Dania 1998
Sam Masters Australia 1991
Łukasz Sówka Polska 1993
Zbigniew Suchecki Polska 1984
Juniorzy:
Maksymilian Bogdanowicz Polska 1998
Dawid Kostecki Polska 1999
Marcel Studziński Polska 2001
Jędrzej Zając Polska 1997
   Trener: Mariusz Staszewski

Kup bilet na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. KLIKNIJ i przejdź na stronę sprzedażową! ->

Kto wygra Polską 2. Ligę Żużlową w 2017 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (91):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • MATT30 0 Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • simon 0
    do składu Opola brakuje tylko dwóch rempałów: Grzegorza i Jacka haha
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • fan ŻKS 1
    Ostrow wygra 2 ligę a Gniezno z Lublinem niech się biją i drugie miejsce
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (88)
Pokaż więcej komentarzy (91)
Pokaż więcej komentarzy (91)
Pokaż więcej komentarzy (91)