Żużel. Zielonogórzanie zdominowali turniej w Toruniu. Dwóch zawodników z kompletami [RELACJA]

Zawodnicy AKS Chóragan Riders Zielona Góra zdecydowanie zwyciężyli w II rundzie cyklu Six Speedway Camp. Zdobyli łącznie 39 punktów i o 10 "oczek" wyprzedzili Spartan Wrocław. Podium uzupełnił AKŻ Speedway Ostrów.

Mateusz Kozanecki
Zawodnicy AKS Chóragan Riders Materiały prasowe / Rafał Prokopiuk / Zawodnicy AKS Chóragan Riders
Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów - każdy z nich składał się z trzech zawodników (po jednym z grup Gold, Silver i Bronze).

Łącznie przeprowadzono 30 wyścigów, a każdy z uczestników pojawił się na torze pięciokrotnie.

Po zwycięstwo sięgnęli zawodnicy AKS Chóragan Riders Zielona Góra, którzy zdobyli 39 punktów. Bezbłędny w szeregach tego zespołu był Jarosław Suszyński. Z kompletem zmagania ukończył także Bartosz Nowak z ekipy z Torunia.

Podium toruńskiej rywalizacji uzupełnili AKŻ Spartanie Wrocław oraz AKŻ Speedway Ostrów. Na miejscach 2-4 panował spory ścisk.