Sędzia Piotr Lis udał się na obchód toru.

3
3
czas Kosmetyka toru
Bieg 16

Fantastycznie spod taśmy wyszedł Karczewski, który już na pierwszym okrążeniu zbudował ogromną przewagę nad rywalami. Za jego plecami nic się nie działo.

5
2
1
2
1
Bieg 15

Jesper Knudsen atomowo wyjechał spod taśmy i pognał po trzy punkty. Przyjemski dwoił się i troił, aby wyprzedzić Bachhubera, lecz bezskutecznie.

7
6
2
2
2
Bieg 14

Równy start całej czwórki. Na wejściu w pierwszy łuk pod bandę wypchnięty został Oskar Paluch. Przez trzy okrążenia Mencel i Heiselberg stoczyli zaciętą walkę o drugą pozycję. Górą ten drugi. Paluch zjechał z toru.

1
1
7
2
4
Bieg 13

Bieg przerwany. Na drugim łuku pierwszego okrążenia upadł Kacper Grzelak. Polak próbował zejść z toru, jednak robił to zbyt wolno. Z powtórki zostaje wykluczony.

Ratajczak najlepiej spod taśmy. W pogoń za nim rzucił się Krawczyk, lecz wychowanek Unii Leszno z okrążenia na okrążenie odjeżdżał coraz bardziej.

Bieg 12

Karczewskie tuż po starcie podniosło przez co stracił trochę dystansu do pierwszego Henrikssona, jednak dzięki temu mógł pojechać pod bandą i na drugim łuku przedarł się na prowadzenie. Później za Szweda wziął się kolejny z Polaków - Damian Ratajczak, lecz zabrakło mu kilku metrów.

3
2
2
6
1
Bieg 11

Bardzo ciekawy bieg. Pewna wygrana Pollestada, jednak Norweg do samego końca musiał uważać na zakusy Krawczyka.

7
1
4
2
2
Bieg 10

Dobry start Przyjemskiego, ale odjechał on zbyt szeroko i uciekli mu Grmek oraz Bloedorn. Niemiec ostro atakował Słoweńca i to dało mu profit, bo Bloedorn objął prowadzenie na drugim kółku. Polacy znów jechali za plecami rywali, ale Przyjemski na ostatnich metrach wyrwał dwa punkty Grmekowi!

2
2
1
3
1
Bieg 9

Bieg przerwany. Upadek Palucha na pierwszym łuku po starcie. Zawodnik z Polski został wykluczony z powtórki, ponieważ upadł z własnej winy. Paluch siedzi w asyście medyków po dłuższej chwili wstał i zmierza do parku maszyn.

Paluch jest zdolny do dalszej jazdy.

W powtórce po świetnym starcie pewnie wygrał Knudsen. Drejer spokojnie pokonał Grzelaka, który jechał daleko za Duńczykami.

6
6
5
4
7
Bieg 8

Atomowy start Jespera Knudsena. Karczewski przez półtora okrążenia gonił Heiselberga i ostatecznie minął rywala.

6
2
2
3
3
Bieg 7

Bieg przerwany. Na prostej startowej ostatniego okrążenia Norick Bloedorn zanotował groźny upadek. Na szczęścia jadący za nim Mathias Pollestad zdołał go ominąć. Na tor wyjechała karetka w której Niemiec zjechał do parku maszyn. Bloedorn wykluczony z powtórki.

W powtórce fantastycznie ze startu wyszedł Damian Ratajczak. Przez cały bieg Paluch starał się gonić Pollestada, lecz bezskutecznie.

9
4
6
2
3
Bieg 6

Bieg przerwany. Na drugim łuku pierwszego okrążenia na tor upadł Wiliam Drejer.

Bieg 5

Henriksson bardzo dobrze ze startu. Bieg bez historii.

6
4
4
7
4
Bieg 4

Pewna wygrana Bloedorna, który wykorzystał pierwsze pole startowe. Krawczyk do końca musiał bronić się przed atakami Henrikssona.

5
3
1
3
6
Bieg 3

Zdecydowane zwycięstwo Bachhubera. Paluch starał się gonić rywala, lecz bezskutecznie.

7
5
6
1
3
Bieg 2

Równy start całej czwórki. Heiselberg jechał środkiem toru na pierwszym łuku dzięki czemu przedarł się na pierwszą pozycję. Później już niewiele się działo.

10
9
3
7
4
Bieg 1

Bieg przerwany. Na drugim łuku drugiego okrążenia na tor upadł Franciszek Karczewski. Zawodnik Wilków Krosno po szerokiej chciał wyprzedzić prowadzącego Kacpra Grzelaka i na wejściu w łuk nie opanował motocykla. Karczewski jest wykluczony z powtórki.

W powtórce Pollestad najlepiej rozegrał start i pierwszy łuk i przedarł się na prowadzenie. Spore odległości między zawodnikami.