ESL / Helena Kristiansson / Na zdjęciu: Freddy Johansson

StarSeries i-League Season 4: niespodziewana porażka fnatic

Michał Mielnik

W drugim dniu turnieju StarSeries i-League Season 4 w Kijowie dość niespodziewanie swoje spotkanie wygrali zawodnicy TyLoo z fnatic 2:0. Najlepszym zawodnikiem meczu zostal HaoWen "somebody" Xu.

Drugiego dnia StarSeries i-League Season 4 jako pierwsze swoje zmagania rozpoczęły drużyny z rekordem 0:1 (0 wygranych, 1 przegrana). Faworytem jednego z tych spotkań byli zawodnicy fnatic, którzy zmierzyli się z graczami TyLoo. Jednak to Chińczycy postawili mocny opór zawodnikom ze Szwecji dzięki czemu już na pierwszej mapie de_cobblestone zwyciężyli 16:10.

Druga z map - de_inferno była już zdecydowanie bardziej wyrównana i zacięta. Szwedzi przegrali pierwszą połowę 8:7, jednak po zmianie stron odrobili straty i doprowadzili do remisu, co oznaczało, że do rozstrzygnięcia zwycięzcy potrzebna będzie dogrywka. W niej już zdecydowanie lepsi byli gracze TyLoo. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Chińczyków.

Przed zawodnikami fnatic bardzo trudne zadanie. Szwedzi mają już dwie przegrane na swoim koncie i są bliscy odpadnięcia z turnieju.

fnatic vs TyLoo 0:2
de_cobblestone 10:16
de_inferno 16:19