Polska gra. Odkryjesz kulisy organizacji meczów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / copacity.club / PGE Narodowy w grze Copa City
Materiały prasowe / copacity.club / PGE Narodowy w grze Copa City
zdjęcie autora artykułu

Copa City to gra polskiego studio, która pozwala odkryć organizacyjne kulisy meczów piłkarskich. Gracze będą mieli za zadanie zarządzać budżetem miejskim i wieloma obiektami, w tym na PGE Narodowym.

Copa City to polska gra, która pokazuje organizację meczów piłkarskich z nowej perspektywy. Skupia się na zarządzaniu miastem i przygotowaniu go do przyjazdu kibiców przed wydarzeniem piłkarskim. Idealna dla fanów piłki nożnej, którzy są ciekawi procesów towarzyszących organizacji meczów.

Gracz będzie tworzył wyjątkowe doświadczenia dla kibiców. Zarządzasz miastem i organizujesz wydarzenia piłkarskie, dbając o takie szczegóły jak jakość murawy, ilość noclegów w dzielnicach, poziom bezpieczeństwa i wiele więcej.

W grze wcielasz się w rolę hosta i dbasz o potrzeby kibiców, aby każde wydarzenie było dla nich wyjątkowe. Jest to fajna możliwość sprawdzenia jak wyglądają procesy organizacyjne podczas przygotowania do meczu, a także sprawdzenia własnych umiejętności zarządzania.

W grze Copa City kibice są kluczowi. Zarządzasz miastem, przygotowując je na przyjęcie fanów i zapewniając im odpowiedni poziom rozrywki i bezpieczeństwa.

Copa City to polska gra, w której zarządzasz miastem i zapewniasz fanom odpowiednie warunki do cieszenia się z ich wyjazdu na mecz. To wyzwanie dla prawdziwych organizatorów, chcących poznać procesy stojące za organizacją wydarzeń piłkarskich.

Gra podkreśla rolę kibiców, oferując graczom zupełnie nowe podejście do wydarzeń piłkarskich. Gracze zarządzają miastem i organizują rozrywkę dla fanów, dbając o ich potrzeby.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

Źródło artykułu: Informacja prasowa