Niesamowita historia. Polscy trenerzy wychowali gwiazdę reprezentacji Francji i mistrza Anglii

Piotr Wojtyna i Tomasz Bzymek, dwaj polscy trenerzy pracujący we Francji, przez kilka lat trenowali N'Golo Kante, nową gwiazdę reprezentacji Francji i mistrza Anglii w barwach Leicester City. Dziś Kante jest najbardziej rozchwytywanym defensywnym pomocnikiem na świecie. Biją się o niego Chelsea i Manchester City.

25-letni Kante wystąpił w pierwszej "11" meczu inaugurującego Euro 2016. Zagrał 90 minut, a Les Blues pokonali Rumunię 2:1 i zrobili pierwszy krok w drodze do końcowego sukcesu. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Dimitri Payet w 89. minucie.

Poznaj historię polskich trenerów, którzy pierwsi zobaczyli w nim wielki potencjał i otworzyli mu drogę do wielkiego futbolu.