Ekspert wskazał kluczowego piłkarza meczu Hiszpania - Polska. "Bardzo mi zaimponował"

Po porażce ze Słowacją na inaugurację Euro 2020 niewielu kibiców wierzyło w korzystny wynik w meczu z faworytem grupy - Hiszpanią. Tymczasem Polacy zremisowali 1:1 i pozostali w grze o fazę pucharową. - Krytyka, która wylała się na nasz zespół była zasłużona, bo po pierwszej fazie mistrzostw byliśmy jednym z najsłabszych zespołów. Nasi zawodnicy też sobie z tego zdawali sprawę - podkreślił w programie "Prosto z mistrzostw" Radosław Majdan. - W pierwszych 45 minutach ograniczyliśmy się do przeszkadzania. W drugiej połowie zaczęliśmy dość odważnie. Aż byłem zdziwiony (...) Nasi reprezentanci zaskoczyli tym Hiszpanów, którzy chyba trochę nas zlekceważyli - dodał ekspert Canal Plus Sport. Były reprezentacyjny golkiper wyróżnił też jednego z piłkarzy. - Bardzo zaimponował mi Kamil Glik. Był liderem defensywy. Podejmował często ryzyko, ale bardzo rzadko zawodnik z piłką był w stanie go przejść - przyznał Majdan.