WP SportoweFakty / Kamil Krukiewicz / zdjęcie poglądowe

Legia Warszawa na dnie Futsal Ekstraklasy

Michał Piegza

W coraz trudniejszej sytuacji w Futsal Ekstraklasie znajdują się zawodnicy Legii Warszawa. Drużyna po 9. serii spadła na ostatnie miejsce w tabeli. W niedzielę przegrała w Chojnicach z Red Devils 1:4.

To jak na razie nie jest udany sezon dla Legii. Drużyna z Warszawy po niemal 1/3 sezonu zamyka Futsal Ekstraklasę.

W trwającym sezonie Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

W spotkaniu kończącym 9. kolejkę zagrano w Chojnicach. Futsaliści Red Devils nad Legią mieli zaledwie cztery punkty przewagi. Gdyby przegrali, to strefa spadkowa byłaby już za ich plecami.

W mecz lepiej weszli goście, którzy w 2. minucie objęli prowadzenie. Gospodarze po niespełna kwadransie wyrównali, a chwilę po zmianie stron zdobyli drugą bramkę, a w 25. minucie trzecią. Kiedy w na trzy minuty przed końcem Pawło Puczka trafił na 4:1 pewne było, że Red Devils wygra, a Legia z dwoma punktami zamykać będzie tabelę Futsal Ekstraklasy.

9. seria rozgrywana będzie w sobotę i niedzielę. Mecze w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.