PAP / PAP/Marcin Bielecki / Polacy nie dali szans Arabii Saudyjskiej

Reprezentacja Polski w futsalu znokautowała rywala!

Michał Piegza

W drugim meczu reprezentanci Polski w futsalu nie mieli litości dla Arabii Saudyjskiej. Podopieczni Błażeja Korczyńskiego zwyciężyli 11:0.

Za reprezentacją Polski w futsalu ostatni sprawdzian przed dwumeczem barażowym z Chorwatami. Stawką potyczki będzie awans do finałów mistrzostw świata. Spotkania odbędą się w kwietniu.

W niedzielę w Kołobrzegu, po raz drugi w krótkim czasie Polacy zagrali z reprezentacją Arabii Saudyjskiej. W piątek podopieczni Błażeja Korczyńskiego wygrali 4:1. Dużo efektowniej Biało-Czerwoni zagrali w niedzielę.

Już do przerwy Polacy prowadzili czterema bramkami. Po zmianie stron nasi reprezentanci systematycznie podwyższali wynik. Podsumowaniem dobrej gry był gol zdobyty w ostatniej minucie meczu przez bramkarza. Do siatki rywali trafił Bartłomiej Nawrat.

Polska - Arabia Saudyjska 11:0 (4:0)
Sebastian Szadurski 6', 35', Michał Marek 7', 11', 15', Michał Kubik 28, 35, Nawaf Al-Arwan (sam.) 30', Jakub Raszkowski 33', 39', Bartłomiej Nawrat 40'

Skład reprezentacji Polski: Bartłomiej Nawrat - Michał Kubik, Mikołaj Zastawnik, Tomasz Lutecki, Tomasz Kriezel. Grali także: Michał Kałuża, Mateusz Madziąg, Piotr Skiepko, Kacper Sendlewski, Paweł Kaniewski, Mateusz Mrowiec, Michał Marek, Jakub Raszkowski.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)