Newspix / Jakub Ziemianin / Futsal

Futsal: chwilowe problemy lidera

Michał Piegza

W niedzielnych meczach 8. kolejki ekstraklasy futsalu wysokie wygrane odniosły zespoły FC Toruń oraz Red Dragons Pniewy. Lider miał niewielkie problemy w potyczce z beniaminkiem.

Lider ekstraklasy futsalu FC Toruń pokonał w Chojnicach beniaminka Red Devils 5:2. Gospodarze w spotkaniu prowadzenie 2:1 objęli pięć minut po przerwie. Radość Czerwonych Diabłów trwała przez siedem minut. Zawodnicy FC zaatakowali i między 32. i 36 minutą zdobyli cztery gole, w ostatniej minucie dobijając rywala.

Wysokie zwycięstwo odniósł Red Dragons. Gracze z Pniew w potyczce z AZS UG Gdańsk jedynie na początku dali nadzieję Akademikom, którzy w 5. minucie doprowadzili do remisu. Później jednak dominowały Czerwone Smoki, które po wygranej w tabeli awansowały na 5. miejsce.

Red Dragons Pniewy - AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 5:1 (2:0)