Newspix / Marcin Kubiak / Na zdjęciu: zespół FC Toruń

Futsal: problemy medalisty. FC Toruń liderem

Michał Piegza

Rozpoczęła się 2. kolejka w lidze futsalu. W Zduńskiej Woli drugiej porażki w drugim meczu doznał brązowy medalista poprzedniego sezonu Gatta Zduńska Wola, która 0:1 przegrała z FC Toruń.

Liga futsalu powoli nabiera tempa. W piątek rozpoczęła się 2. kolejka. Źle w sezon weszła Gatta Zduńska Wola. Po porażce z Clearexem Koty we własnej hali uległy FC Toruń 0:1.

Jedyny gol w potyczce padł dopiero w 29. minucie, kiedy do siatki trafił Michał Wojciechowski. Dla gości była to druga wygrana w sezonie. Dzięki niej FC Toruń przynajmniej do soboty będzie liderem tabeli.

Właśnie w sobotę zostanie rozegrana większość spotkań 2. kolejki. Ostatni mecz odbędzie się w niedzielę. Później nastąpi dwutygodniowa przerwa na spotkania kadry.

Dodajmy, że mecz 1. kolejki Gatty z Clearexem ostatecznie został zweryfikowany z powodu braku w drużynie ze Zduńskiej Woli młodzieżowca. Zamiast 5:4 chorzowianie wygrali więc 5:0.

Gatta Zduńska Wola - FC Toruń 0:1 (0:0)