Materiały prasowe / Constract Lubawa / Pedrinho

Constract Lubawa nie odpuszcza w walce o mistrzostwo Polski. Beniaminek już pasuje

Michał Piegza

Nie było niespodzianki w Gdańsku. Wciąż mający duże szanse na mistrzostwo Polski Constract Lubawa nie dał szans zamykającemu tabelę AZS-owi UG Futsal pewnie zwyciężając na boisku rywala 3:0.

W czwartek rozpoczęła się 24. kolejka STATSCORE Futsal Ekstraklasy. W Gdańsku zamykający tabelę AZS UG mierzył się z 3. w lidze Constractem Lubawa.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Będący krok od spadku gracze beniaminka jedynie przez dziewięć pierwszych minut mogli mieć nadzieję na co najmniej punkt. Wówczas do bramki Akademików trafił Bartłomiej Piórkowski.

Do przerwy Constract dołożył jeszcze dwa gole i na 2. połowę mógł wyjść z dużym spokojem. W tej części gry nie padły już bramki.

Gracze z Lubawy dzięki trzem punktom co najmniej do soboty będą wiceliderem tabeli. Constract wciąż ma szanse na mistrzostwo Polski, ale już nie wszystko zależy od piłkarzy tej drużyny.

Pozostałe spotkania 24. kolejki w sobotę. Mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie WP Pilot.

AZS UG Futsal - Constract Lubawa 0:3 (0:3)