KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Dolina Charlotty organizatorem Mud Maxa!

Dolina Charlotty Resort&SPA wykupiła prawa do organizacji ekstremalnego biegu z przeszkodami Mud Max. Organizatorzy zapewniają jednak ścisłą współpracę z agencją Hunter Extreme, która do tej pory tworzyła historię Mud Maxa.

 Redakcja
Redakcja
Mud Max Materiały prasowe / Mud Max

9 czerwca i 13 października 2018 r. Mud Max powróci jak bumerang do Doliny Charlotty.

9 czerwca 2018 r. poszukiwacze adrenaliny będą mogli zmierzyć się z 14-sto kilometrową trasą z Doliny Charlotty do Ustki, naszpikowaną przeszkodami, które złamią najbardziej hard core'owych zawodników. Czerwcowa edycja będzie miała nieco inny charakter. Z uwagi na długą trasę bieg rozpoczyna się w Dolinie Charlotty, a kończy na plaży w Ustce. Zakończenie morderczego biegu w tak pięknym miejscu sprzyja wypoczynkowi nad otwartym morzem. Słońce, plaża, morska bryza to to, czego Mud Maxowym biegaczom na pewno będzie brakowało w czasie pokonywania wielu błotnistych kilometrów.

13 października 2018 r. śmiałkowie będą mieli do pokonania ekstremalne 8 km. Mud Max to nie zwyczajny bieg przełajowy, tutaj trasa naszpikowana jest przeszkodami, które gwarantują niezapomniane, ekstremalne przeżycia.

Na trasie biegu na uczestników czekać będzie między innymi brodzenie w błocie, wspinanie się po linach i na wysokie ściany, czołganie się przez zasieki i wiele innych atrakcji. Jak głosi jedno z haseł: Mud Max to nie bieg, Mud Max to dopiero początek przygody, a tę przygodę rozpoczniemy znów w Dolinie Charlotty.

Pamiętajmy, że liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Wszyscy, którzy brali udział w zeszłorocznych edycjach powracają, bo wiedzą, że Mud Max zapewni im jeszcze więcej wrażeń. Prawdziwym wyzwaniem, jest pokonanie samego siebie i własnych słabości.

Przybywajcie tłumnie z rodzinami, przyjaciółmi i odważcie się pokonać Mud Max i zdobyć medal. Gwarantowana dobra zabawa, przyjazna atmosfera i okazja do poznania innych równie szalonych biegaczy, którym nie straszne błoto, pot i łzy.

Rejestracja na obie edycje biegu rozpoczyna się 18.12.2017 r. Zapisz się już dzisiaj!

Wiecej informacji: www.mudmax.pl oraz www.facebook.com/mudmaxrun

ZOBACZ WIDEO: Morderczy wyczyn reprezentanta Polski. "To było moje życiowe zwycięstwo"
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×