Joshua odpowiedział Fury'emu. Szykujmy się na wielki hit?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Khalid Alhaj/MB Media / Na zdjęciu: Anthony Joshua
Getty Images / Khalid Alhaj/MB Media / Na zdjęciu: Anthony Joshua
zdjęcie autora artykułu

Tyson Fury chcąc utrzeć nosa Ołeksandrowi Usykowi wyzwał do pojedynku Anthony'ego Joshuę. Ten odpowiedział "Królowi Cyganów" w mediach społecznościowych. Jeszcze w tym roku kibice mogą doczekać się wielkiej walki.

W tym artykule dowiesz się o:

- Myślę, że wszyscy słyszeliście, że wkrótce będę walczył. Anthony Joshua, wiem, że właśnie przegrałeś walkę z Usykiem i w tej chwili nie masz zaplanowanej walki [...] Jeśli jesteś zainteresowany, wyślę ci datę i będziemy mogli się bić. Bitwa o Wielką Brytanię, o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej WBC. Jeśli nie jesteś zainteresowany, wybiorę innego przeciwnika - powiedział Tyson Fury.

Na odpowiedź "AJ'a" nie trzeba było długo czekać. - Spokojnie. Nie prowadzę dyskusji online tylko dla siły przebicia, więc jeśli naprawdę o tym myślisz, krzycz do promotorów. Będę gotowy na grudzień - napisał Anthony Joshua.

Promotor Fury'ego, Frank Warren, zdradził w rozmowie z talkSPORT, że rozpoczyna działania w sprawie hitowego starcia. - Prześlemy im dzisiaj pisemną ofertę. Chcemy dać AJ'owi świetną okazję do powrotu na najwyższy poziom przeciwko Tysonowi [...] Warunki, które przedstawimy, są moim zdaniem bardzo, bardzo uczciwe - wyznał.

Czytaj także: Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

ZOBACZ WIDEO: Ukrainiec pobił historyczny rekord. Po walce przemówił po polsku

Źródło artykułu: