Promotor ostrzega Szpilkę: Żadnych wygłupów na spotkaniu z Kownackim

W środę w Nowym Jorku dojdzie do pierwszego spotkania Artura Szpilki z Adamem Kownackim przed zaplanowaną na 15 lipca walką na Staten Island. Promotor Andrzej Wasilewski ostrzega Szpilkę, z kolei o porządek ma dbać... Tomasz Adamek.

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Artur Szpilka przed walką Newspix / Kamil Krzaczyński / Na zdjęciu: Artur Szpilka przed walką
Artur Szpilka i Adam Kownacki rozpoczynają promocję walki, która 15 lipca odbędzie się na Staten Island. Pierwsze spotkaniu obu bokserów zostało zaplanowane na środę (15:30 czasu lokalnego - 21:30 czasu polskiego).

Pięściarze od jakiegoś czasu wymieniają się "uprzejmościami" na swój temat. - Szpilka nie ma mocnej szczęki i brak mu serca do walki - mówił Kownacki.

Szpilka nie pozostał dłużny: Gada głupoty na mój temat, dlatego muszę skopać mu tyłek. Jak go trafię, to on będzie czuł każdy cios.

Środowa konferencja zapowiada się gorąco, dlatego o spokój i kulturę ma zadbać... Tomasz Adamek, który w ostatnią sobotę w Ergo Arenie pokonał Solomona Haumono.

Promotor Andrzej Wasilewski ostrzega Szpilkę, żeby się nie wygłupiał na spotkaniu z Kownackim, bo Komisja Bokserska jest bardzo restrykcyjna.


Szpilka w swoim stylu odpowiedział mu na Twitterze.

ZOBACZ WIDEO Przedstawiciel ACB zdradził kulisy walki Chalidowa (WIDEO)
Jakim wynikiem zakończy się pojedynek Szpilki z Kownackim?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×