KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Narodowa Gala Boksu nierozliczona do końca. Marcin Najman tłumaczy sytuację

Nie milkną komentarze dotyczące Narodowej Gali Boksu, która odbyła się w maju 2018 roku. Promotor Andrzej Wasilewski za pomocą Twittera przyznał, że impreza nie została do końca rozliczona.

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Marcin Najman WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Marcin Najman
Organizatorem majowego wydarzenia był Marcin Najman. W walce wieczoru podczas tej imprezy wystąpił Artur Szpilka, który pokonał jednogłośnie na punkty Dominicka Guinna. Ponadto na imprezie wystąpił m.in. Izu Ugonoh, który swój następny pojedynek stoczy 8 grudnia w trójmiejskiej Ergo Arenie.

"Szpila" po zwycięstwie 10 listopada nad Mariuszem Wachem napisał na Twitterze, że w kolejnym pojedynku chętnie zmierzyłby się z Ericem Moliną w katowickim "Spodku". Internauci wyszli z zapytaniem, czy pojedynek ten miałby się odbyć podczas kolejnej edycji Narodowej Gali Boksu. Temat ten bardzo szybko zakończył promotor Andrzej Wasilewski. - Na tą chwilę nie ma żadnych rozmów, ponieważ poprzednia gala do dzisiaj nie jest rozliczona - zakomunikował reprezentujący interesy m.in. Artura Szpilki promotor.Do dyskusji włączył się organizator, który przyznał, że on i jego grupa promotorska pozwą telewizję TVP Sport w związku z niedokonaniem lub nieprawidłowym dokonaniem geoblokady.

- Do rozliczenia po NGB pozostaje 1/3 gaży A. Wasilewskiego, 1/3 gaży I. Ugonoha i 1/3 gaży A. Szpilki. Andrzej Wasilewski wie z czego to wynika, dlatego trochę dziwie się, że to porusza. Otóż TVP Sport nie dokonała lub dokonała nieprawidłowo geoblokady. Straty ND Promotion to około 1,5 mln. Więcej nie będę pisał, bo to już szczegóły pozwu sądowego. Nasze wyliczenia opierają się o dokładne dane, jakie posiadamy. Tak jak powiedziałem, nasze roszczenie jest oparte na oglądalności w samym internecie. Straty ND Promotion to około 400 tys. dolarów, czyli około 1,5 mln złotych - napisał Marcin Najman.


ZOBACZ WIDEO Artur Szpilka o wygranej z Wachem i zadymie pod ringiem
Czy Andrzej Wasilewski powinien współpracować z Marcinem Najmanem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Twitter
Komentarze (1)
 • --iki-- Zgłoś komentarz
  Wasilewski jeśli chce aby jego zawodnicy mogli boksować na dużych eventach a nie remizach jak do tej pory(ostatnia gala szpilka wach odbywała się w malutkiej spelunce gdzie lokalni menele
  Czytaj całość
  byli w stanie przez pól sali rzucić krzesłem - co daje obraz skali obiektu ).
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×