Jarrell Miller zawalczy na początku 2019 roku. Jego rywalem będzie niepokonany Amerykanin

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News / AP Photo/Kamil Krzaczyński / Na zdjęciu: Jarrell Miller
East News / AP Photo/Kamil Krzaczyński / Na zdjęciu: Jarrell Miller
zdjęcie autora artykułu

Posiadający mistrzowskie aspiracje - Jarrell Miller swój kolejny pojedynek stoczy 18 stycznia podczas gali w Nowym Jorku. Jego przeciwnikiem będzie najprawdopodobniej Trevor Bryan.

W tym artykule dowiesz się o:

17 listopada Jarrell Miller stoczył swój trzeci pojedynek w 2018 roku. Tym razem Amerykanin uporał się w dość łatwy sposób z Rumunem Bogdanem Dinu (18-1, 14 KO) pokonując go przez TKO w 4 rundzie. "Big Baby" w przedostatniej swojej walce zmierzył się z Tomaszem Adamkiem, którego posłał na deski już 2 rundzie kończąc te starcie.

Niepokonany jak dotąd pięściarz swój kolejny pojedynek ma wyznaczony na 18 stycznia. Podczas gali w Nowym Jorku, Miller zmierzy się najprawdopodobniej z Trevorem Bryanem. 29-letni Bryan jest posiadaczem tymczasowego pasa mistrza świata federacji WBA.

W czasie zawodowej kariery Amerykanin pokonywał m.in. BJ Floresa czy Derrica Rossy. Pierwotnie pięściarz miał być rywalem Millera już w listopadzie, jednak nie podjął on rękawicy ze względu na zbyt krótki czas na przygotowania.

Jarrell Miller w ostatnim czasie zakomunikował, że w 2019 roku będzie chciał podbić ring brytyjski. Zawodnik nie ukrywa, że jego celem jest pojedynek z posiadaczem pasów WBA, WBO, IBF i IBO - Anthonym Joshuą.

ZOBACZ WIDEO Rok 2018 w skokach. Najdziwniejszy konkurs w historii IO. "Mało kto pamiętał zimniejsze zawody"

Źródło artykułu: