Zwycięstwa Chudeckiego oraz Leśniaka. Polacy pokonali rywali na punkty

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Rafal Rusek / PressFocus / Na zdjęciu: Michał Chudecki
Newspix / Rafal Rusek / PressFocus / Na zdjęciu: Michał Chudecki
zdjęcie autora artykułu

Kolejne zwycięstwa na zawodowym ringu odnieśli Michał Chudecki oraz Michał Leśniak. Polscy pięściarze pokonali na gali w Jeleniej Górze swoich rywali na punkty.

Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

Podczas gali w Jeleniej Górze organizowanej przez grupę Tymex Boxing Promotions, swój kolejny zawodowy pojedynek stoczył Michał Chudecki. 32-latek zmierzył się z rodakiem - Kamilem Młodzińskim. Pojedynek od samego początku był bardzo wyrównany. Obaj zawodnicy wymieniali się mocnymi uderzeniami, które często dochodziły do celu. Od połowy potyczki lepiej prezentował się Chudecki, u którego widoczna była przewaga fizyczna. Po ośmiu emocjonujących rundach sędziowie wypunktowali: 78-75, 77-75 oraz 78-74.

W przedostatniej walce Michał Leśniak stanął naprzeciw Rosjanina - Maxima Churbanowa. W przeciwieństwie do poprzedniego boju, starcie toczyło się w spokojnym tempie, głównie na środku ringu. W drugiej części walki przebudził się Leśniak, który nieco urozmaicił swój ofensywny arsenał i przeważał nad rywalem. Widoczna była wyraźna przewaga siły po stronie Polaka. Ostatecznie o wyniku zadecydować musieli arbitrzy, którzy punktowali: 77-75, 78-74 oraz 77-75.

Zobacz także: "Striczu zobaczy kolejnego rywala?!". Gołowkin zaprosił Sulęckiego na swoją walkę

W pozostałych walkach Kamil Bodzioch rozprawił się z Konstiantynem Dovbyschenko, Marcin Siwy pokonał przez TKO Alexa Mazikina, a Tomasz Gromadzki wypunktował Wojciecha Wierzbickiego.

Zobacz także: Ewa Brodnicka jak "Wonder Woman". Efektowne przebranie na ważeniu przed galą

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Askham chce hitowej walki! "Moim marzeniem jest walka z Mamedem Chalidowem!"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy podobały ci się walki Michała Chudeckiego i Michała Leśniaka?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)