Boks. Tymex Boxing Night 13. Sebastian Ślusarczyk stanie przed trudnym wyzwaniem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: walka Sęk - Ślusarczyk
Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: walka Sęk - Ślusarczyk
zdjęcie autora artykułu

26 września w Częstochowie odbędzie się kolejna gala grupy Tymex Promotion. W jednym z pojedynków swoje umiejętności zaprezentuje Sebastian Ślusarczyk, który zmierzy się z Pawłem Czyżykiem.

W tym artykule dowiesz się o:

Po udanej gali w Pionkach, grupa Mariusza Grabowskiego Tymex Promotion organizuje kolejne bokserskie wydarzenie. Już 26 września w Częstochowie odbędzie się gala Tymex Boxing Night 13. Podczas tej imprezy po raz kolejny swoje umiejętności zaprezentuje Sebastian Ślusarczyk, który stanie naprzeciw Pawła Czyżyka.

Od października 2019 roku Ślusarczyk występuje na ringach w Polsce. Pierwsze pięć zawodowych pojedynków pięściarz stoczył w Wielkiej Brytanii. Obecnie zawodnik legitymuje się bilansem ośmiu zwycięstw, w tym pięciu przed czasem.

Dla Ślusarczyka będzie to czwarta walka w ojczyźnie. Wcześniej pokonał on Tomasza  Gromadzkiego, Dariusza Sęka oraz Pawła Martyniuka.

Rywalem niepokonanego 23-latka będzie Paweł Czyżyk, który może pochwalić się rekordem sześciu zwycięstw i jednej porażki. Czyżyk słynie z ofensywnego stylu boksowania i ciągłego wywierania presji. Promotorzy mieli plany, aby zawodnicy zmierzyli się kilka miesięcy wcześniej, jednak dopiero teraz udało się doprowadzić do tej walki.

W pojedynku wieczoru na gali Tymex Boxing Night 13 w Częstochowie Robert Parzęczewski zmierzy się z Ryanem Fordem.

Zobacz także: Boks. Artur Szpilka pokazał swoją mamę. Są jak dwie krople wody Zobacz także: Boks. Dana White: Rozmawiamy z Floydem Mayweatherem na temat powrotu

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz bonusy po gali KSW 53

Źródło artykułu: