Boks. Tymex Boxing Night 13. Pierwsza porażka Sebastiana Ślusarczyka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: walka Sęk - Ślusarczyk
Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: walka Sęk - Ślusarczyk
zdjęcie autora artykułu

Paweł Czyżyk (7-1, 1 KO) sprawił niespodziankę na gali Tymex Boxing Night 13 w Częstochowie i pokonał na punkty Sebastiana Ślusarczyka (8-1, 5 KO).

W tym artykule dowiesz się o:

W poprzednim roku Sebastian Ślusarczyk podpisał kontrakt z MB Promotions. W efektowny sposób pokonał m.in. bardzo ofensywnych bokserów Tomasza Gromadzkiego i Dariusza Sęka.

W Częstochowie jego serię ośmiu wygranych z rzędu przerwał Paweł Czyżyk. Pojedynek mógł podobać się kibicom z uwagi na twarde wymiany ciosów. Więcej z nich zadał jednak Czyżyk, sprawiając sporą niespodziankę. Sędziowie punktowali pojedynek jednogłośnie na jego korzyść.

Czyżyk odniósł siódmy triumf w zawodowej karierze (szósty z rzędu). Wcześniej okazał się lepszy od m.in. Przemysława Gorgonia czy Maxa Miszczenki.

Na gali Tymex Boxing Night 13 zwycięstwa odnieśli m.in. Łukasz Wierzbicki, Laura Grzyb czy Michał Leśniak. Sensacyjnej porażki z Szerzodem Chusanowem doznał Robert Parzęczewski.

Czytaj także: MMA. KSW 55: niepokonany Szwed rywalem Damiana Janikowskiego MMA. UFC 253. Kibice wspierają Jana Błachowicza przed walką o pas

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Chalidow o walkach na gołe pięści: Taka jest natura Polaka

Źródło artykułu: