Aż trzy walki o pas na gali Szpilka - Różański. Przed dużą szansą kolejny Polak

Pas IBF Intercontinental w wadze półciężkiej będzie stawką walki Pawła Stępnia 14-0-1, 11 KO) z Dennebem Diazem (14-0, 11 KO). Tym samym aż trzy pojedynki gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie mają dużą stawkę.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Paweł Stępień Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Paweł Stępień
Przypomnijmy, że w walce wieczoru gali w rzeszowskiej hali Podpromie Artur Szpilka (24-4, 16 KO) zmierzy się z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) w kategorii bridger. Zwycięzca tego starcia zdobędzie pas WBC International i wykona poważny krok w kierunku pojedynku o mistrzostwo świata.

Główne starcie poprzedzi polsko-polska batalia pomiędzy Mateuszem Masternakiem (43-5, 29 KO) i Adamem Balskim (15-0, 9 KO). Triumfator tego pojedynku na swoich biodrach zawiesi pas IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej.

O tym, że walka Pawła Stępnia z Dennebem Diazem również będzie miała wysoką rangę poinformowano na stronie International Boxing Federation. Polak i Kolumbijczyk jeszcze nie przegrali w zawodowej karierze i pną się w rankingach kategorii półciężkiej.

Gala Knockout Boxing Night 15, 30 maja w Rzeszowie, będzie transmitowana w systemie PPV. Koszt dostępu do niej to 17.99 zł.

Czytaj także:
"Zagryzie go tam". Artur Szpilka pewnie wskazuje zwycięzcę walki Fury - Joshua
Joanna Jędrzejczyk przymierza się do kolejnej walki w UFC. Wskazała przybliżony termin

ZOBACZ WIDEO: Damian Wrzesiński wściekły po przegranej! Pojawiły się łzy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×