KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Julia wygrała walkę z rakiem. Fundacja Cancer Fighters pomogła jej spełnić marzenie o nagraniu piosenki

Fundacja Cancer Fighters spełniła marzenie Julii, która od 13 roku życia walczyła z nowotworem. Walkę z rakiem udało się wygrać, a teraz przyszedł czas na debiut muzyczny.
MG
Fundacja Cancer Fighters Materiały prasowe / Fundacja Cancer Fighters

Marzenie pomogła jej spełnić Fundacja Cancer Fighters, a swoją piosenkę zadedykowała wszystkim osobom, które walczą z chorobą nowotworową.

15-letnia Julia ma za sobą najważniejszą walkę - walkę o życie. Dwa lata temu usłyszała od lekarza diagnozę swojej choroby. -W wieku 13 lat zdiagnozowano u niej nowotwór kości strzałkowej - Mięsak Ewinga. Na szczęście proces leczenia, który miał miejsce w warszawskim Instytucie Matki i Dziecka przebiegł pomyślnie! Cykle chemioterapii oraz operacja usunięcia części kości strzałkowej, na której znajdował się guz dały pozytywny skutek i Julia mogła usłyszeć słowa „Jesteś zdrowa”- mówi prezes Fundacji Cancer Fighters Marek Kopyść.

Teraz gdy udało jej się pokonać chorobę nowotworową postanowiła skupić się na swoich marzeniach. Pomocną rękę wyciągnęła Fundacja Cancer Fighters, która umożliwiła jej nagranie piosenki. Swoim utworem chce przede wszystkim motywować wszystkich do działania i walki o wyznaczone cele oraz zachęca do wiary w siebie. - Możliwość nagrania piosenki to było dla mnie ogromne szczęście i radość. Nie dowierzałam, że mogę być w tym miejscu, robić to co uwielbiam i dodatkowo pomóc dzięki temu innym. Po burzy zawsze wychodzi słońce. I mimo tego, że walka z rakiem to strasznie ciężka rywalizacja, to warto stawić jej czoła. Pokazać rakowi, że nie ma z nami szans! - opowiada Julia.

Fundacja Cancer Fighters Fundacja Cancer Fighters

Przesłanie „Rak to nie wyrok" 15-letnia wokalistka przedstawiła również na membranie Stadionu Wrocław.

Fundacja Cancer Fighters Fundacja Cancer Fighters

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×