Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice kursy i typy bukmacherskie | 29.05.2023

Puszcza Niepołomice zapewniła już sobie udział w barażach o awans do Ekstraklasy. Sytuacja Skry Częstochowa jest natomiast bardzo trudna i najprawdopodobniej zakończy się spadkiem z pierwszej ligi.

Gosia Kryszewska
Gosia Kryszewska
mecz Skra Częstochowa - Wisła Kraków WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: mecz Skra Częstochowa - Wisła Kraków

Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice kursy, typy, oferty bukmacherskie | 29.05.2023

W miniony weekend Puszcza Niepołomice osiągnęła ogromny sukces, jakim niewątpliwie jest zapewnienie sobie gry w barażach o awans do Ekstraklasy. Co więcej, ekipa Tomasza Tułacza wciąż może zająć drugie miejsce i wywalczyć bezpośredni awans do elity. W najbliższy poniedziałek Puszcza zmierzy się na wyjeździe ze Skrą Częstochowa, która jest o krok od spadku z pierwszej ligi. Aby mieć szansę na utrzymanie, musi wygrać dwa mecze i liczyć na potknięcia Odry Opole. Spotkanie w Częstochowie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie


Faworytem poniedziałkowego starcia jest Puszcza Niepołomice. Kursy na zwycięstwo gości wahają się między 2.20 a 2.31. Z kolei na ewentualną wygraną Skry Częstochowa kurs wynosi 3.20.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 26/05/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice typy bukmacherskie

Dyspozycja Skry Częstochowa pozostawia wiele do życzenia. Zespół trenera Dziółki ma za sobą trzy kolejne porażki, dlatego Puszcza nie powinna mieć większych problemów z wygraniem tego meczu. Kurs na zwycięstwo ekipy z Niepołomic więcej, niż jedną bramką wynosi 4.30.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 26/05/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice oferty bukmacherskie

Puszcza strzelała gola jako pierwsza w sześciu z dziesięciu ostatnich meczów wyjazdowych. Kurs na pierwsze trafienie dla gości wynosi 1.84.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 26/05/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice statystyki

Puszcza Niepołomice zajmuje w tej chwili piąte miejsce w tabeli, a do drugiej lokaty traci cztery punkty. Skra Częstochowa jest poważnie zagrożona spadkiem z pierwszej ligi. Do bezpiecznej Odry Opole traci aż pięć punktów

Poprzedni mecz między Puszczą a Skrą zakończył się pokaźnym zwycięstwem zespołu z Niepołomic, który wygrał aż 3:0. Bramki strzelali wówczas Jakub Bartosz, Hubert Tomalski oraz Lucjan Klisiewicz.

Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice wyniki


W miniony weekend Skra przegrała z Chrobrym Głogów 0:1. Wcześniej uległa także Górnikowi Łęczna (0:1) i GKS-owi Tychy (0:1).

Puszcza ma za sobą sześć kolejnych meczów bez porażki. W poprzedniej kolejce ograła GKS Tychy (2:1), a wcześniej podzieliła się punktami z GKS-em Katowice (2:2).

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×