Udinese - Juventus kursy oraz typy bukmacherskie na mecz | 04.06.2023 r.

Udinese - Juventus: typy i zakłady na mecz 38. kolejki Serie A. Stara Dama przystąpi do spotkania z celem, aby zakończyć sezon ligowy w pierwszej szóstce tabeli. Brak wygranej może sprawić, że niepewny los czeka Massimiliano Allegriego.

Łukasz Pawlik
Łukasz Pawlik
piłkarze Udinese Calcio PAP/EPA / Fabio Murru / Na zdjęciu: piłkarze Udinese Calcio
Reklama, +18

Udinese Calcio - Juventus kursy, typy, oferty bukmacherskie | 04.06.2023

Udinese Calcio to zespół, który znajduje się w ligowej klasyfikacji w okolicy środka. W całym sezonie piłkarze Zebr zanotowali jedenaście zwycięstw, trzynaście remisów i tyle samo porażek. Ostatnio legitymują się trzema przegranymi potyczkami z rzędu.

Juventus natomiast po karze w postaci odjęcia 10 punktów zadomowił się na siódmym miejscu. Stara Dama wciąż może jednak zakończyć rozgrywki ligowe w TOP 6, ale do tego potrzebna jest wygrana i powrót na zwycięski szlak po dwóch z rzędu porażkach.

Udinese Calcio - Juventus kursy bukmacherskie


Eksperci bukmacherscy przekonują, że faworytem potyczki na Dacia Arena są goście. Kurs na zwycięstwo Juventusu został oszacowany na poziomie 1.98 - 2.01. Tymczasem wariant z wygraną Udinese oscyluje w granicach 3.70 - 3.80.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 02/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Udinese Calcio - Juventus typy bukmacherskie

Reklama, +18 Turyńczycy słyną z tego, że często zadowalają się skromnym, jednobramkowym zwycięstwem. Juventus nie przegrał ze swoim weekendowym rywalem w żadnym z pięciu ostatnich meczów. Dobrą opcją wydaje się zatem zwycięstwo 1:0 w wykonaniu Starej Damy po kursie 7.45.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 02/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Udinese Calcio - Juventus oferty bukmacherskie


Jeśli ktokolwiek ma przełamać się w niedzielny wieczór, to duże szanse ma na to Dusan Vlahović. Serbski napastnik nie wystąpił w ostatnim meczu Juve. Istnieje natomiast duża szansa, że zostanie on najskuteczniejszym strzelcem Juventusu w kampanii 2022/2023. Nie można wykluczyć, że 23-latek poprawi swój bilans goli w starciu z Udinese, a kurs na taki scenariusz wynosi 3.00.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 02/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Udinese Calcio - Juventus statystyki


Udinese i Juventus dzieli w ligowej klasyfikacji różnica 13 oczek po rozegraniu 37 meczów w Serie A. Gospodarze niedzielnego starcia plasują się na 12. miejscu. Tymczasem Bianconeri zadomowili się na siódmej lokacie.

W pierwszym meczu w sezonie 2022/2023 między obiema drużynami górą byli turyńczycy (1:0). W pięciu ostatnich bezpośrednich spotkaniach z udziałem obu zespołów cztery razy wygrywało Juve.

Udinese Calcio - Juventus wyniki


Udinese Calcio nie powinno być upartym przeciwnikiem dla Juventusu w niedzielny wieczór. Niespodzianką nie powinno być to, że w spotkaniu padną dwa lub mniej goli. Nie może też zbytnio zaskoczyć ewentualny wariant z jednym trafieniem jednego z zespołów.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×