Fiorentina - West Ham United kursy i typy bukmacherskie | 07.06.2023 r.

Fiorentina - West Ham United: kursy i typy na mecz finałowy Ligi Konferencji Europy. Batalia na stadionie w Pradze zapowiada się niezwykle ciekawie. Twardy orzech do zgryzienia z wytypowaniem faworyta spotkania mają natomiast bukmacherzy.

Gosia Kryszewska
Gosia Kryszewska
mecz US Salernitana - ACF Fiorentina PAP/EPA / Na zdjęciu: mecz US Salernitana - ACF Fiorentina

Reklama, +18

Fiorentina - West Ham United kursy, typy, oferty bukmacherskie | 07.06.2023


Fiorentina to drużyna, która w żadnym stopniu nie podchodziła do rozgrywek Ligi Konferencji Europy lekceważąco. Jednocześnie Toskańczycy są niezwykle zdeterminowani, aby wygrać europejskie trofeum.

West Ham United rywalizował na arenie międzynarodowej podobnie jak przedstawiciel Serie A. Tym bardziej, że podobnie jak ekipa z Włoch, zespół z Londynu dzięki zwycięstwu w Lidze Konferencji Europy może zapewnić sobie możliwość gry w europejskich pucharach również w kolejnym sezonie.

Fiorentina - West Ham United kursy bukmacherskie


Eksperci bukmacherscy oszacowali szanse obu drużyn na zwycięstwo na podobnym poziomie. Wygrana ekipy z Włoch jest po kursie 2.70 i podobnie wygląda opcja w przypadku wariantu na wiktorię zespołu z Premier League.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 05/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Fiorentina - West Ham United typy bukmacherskie

Największym osiągnięciem londyńskiej ekipy jest awans do finału Pucharu Zdobywców Pucharów w sezonie 1975/1976. Z kolei Toskańczycy mogą pochwalić się tym, że znaleźli się w półfinale Pucharu Europy w trakcie kampanii 1959/1960. Głód spektakularnego sukcesu bez wątpienia będzie panował w obu drużynach. Wydaje się zatem, że goli w środowej konfrontacji nie zabraknie, bo West Ham średnio w tej kampanii zdobywał 2,36 bramki na mecz w Lidze Konferencji Europy, a Fioletowi mieli statystyki na poziomie 2,38. Kurs na to, że obie drużyny strzelą wynosi 1.80.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 05/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Fiorentina - West Ham United oferty bukmacherskie

W związku z tym, że oba kluby mają porównywalne szanse na zwycięstwo, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że spotkanie zakończy się remisem po 90 minutach i zwycięzcę może wyłonić dogrywka, a może nawet rzuty karne. Tym samym ciekawym rozwiązaniem jest to, że będzie remis w obu połowach po kursie rzędu 4.60.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 05/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Fiorentina - West Ham United statystyki


Fiorentina ligowe zmagania w lidze włoskiej zakończyła na ósmej pozycji. Z kolei West Ham skończył rozgrywki Premier League na 14. miejscu

Obie ekipy zmierzą się ze sobą w środowy wieczór po raz pierwszy w historii. Toskańczycy przystąpią do batalii w Pradze po zwycięstwie w trakcie minionego weekendu nad Sassuolo (3:1). Z kolei West Ham United uległ ostatnio Leicester City (1:2).

Fiorentina - West Ham United wyniki


Konfrontacja na Fortuna Arena w Czechach nie powinna być nudna. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim to, że każdy scenariusz w tym meczu jest realny.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×