GA Unia Tarnów - KPR Legionowo zakłady, kursy i typy bukmacherskie | 23.09.2023

Będzie to starcie drużyn, które mają za sobą słaby start sezonu. W nieco lepszej sytuacji jest Unia Tarnów, bowiem zdobyła 4 punkty. Z kolei KPR Legionowo to zespół, który jako jedyny w lidze po 5. kolejkach nie ma na koncie ani jednego oczka.

Kamil Piłaszewicz
Kamil Piłaszewicz
Zawodnicy Grupa Azoty Unii Tarnów Materiały prasowe / Biuro Prasowe Orlen Superligi / Zawodnicy Grupa Azoty Unii Tarnów

GA Unia Tarnów - KPR Legionowo kursy, typy, oferty bukmacherskie | 23.09.2023

W ostatniej konfrontacji zawodnicy GA Unii Tarnów popełnili całą masę błędów. Gracze Unii regularnie albo tracili piłkę w rozegraniu, albo faulowali przeciwników z Łomży Industria Kielce. Nawet kiedy byli już w stanie dojść do pozycji rzutowej, to podejmowali się prostych, szablonowych rozwiązań. Tym samym mają za sobą spotkanie, w którym nie byli w stanie jakkolwiek zagrozić rywalom.

Drużyna KPR-u Legionowa w ostatniej serii gier również mierzyła się z medalistą ubiegłorocznego sezonu, Górnikiem Zabrze - i także nie byli w stanie odnieść zwycięstwa. Mimo atutu własnej hali, to szczypiorniści Górnika triumfowali notując przy tym przewagę 9 bramek. Trzeci zespół ostatniej edycji Superligi częściej potrafił wykończyć akcje oraz przepisowo zablokowywać rywali. Efektem szaleńczych prób zmiany sytuacji na parkiecie było to, że pozwolili bramkarzom Górnika wypracować dobry wskaźnik piłek odbitych względem nieobronionych.

GA Unia Tarnów - KPR Legionowo kursy bukmacherskie


Bukmacherzy są zdania, że z wygranej powinny cieszyć się tarnowskie “Jaskółki”. Szczypiorniści Unii już dwukrotnie pokonali legionowian; w tamtych spotkaniach tarnowianie rzucili w sumie 61 goli, a stracili 56 bramek.

Unia ma lepszych jakościowo graczy w swoich szeregach. Ponadto to KPR stał się tzw. czerwoną latarnią ligi. Dlatego też finalnie wycena ich zwycięstwa wynosi 1.22 względem 6.00 na wygraną KPR-u Legionowa.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 22/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

GA Unia Tarnów - KPR Legionowo typy bukmacherskie

Tarnowskie “Jaskółki” są uznawane za zespół dużo lepszy od najbliższych rywali chociażby dlatego, że mają za sobą więcej meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej od KPR-u. Dlatego też bukmacherzy uważają, że Unia jest w stanie wygrać i pierwszą połowę, i cały mecz. Kurs na taką kombinację w zakładzie wynosi 1.48.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 22/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

GA Unia Tarnów - KPR Legionowo statystyki i wyniki


- Grupa Azoty Unia Tarnów przegrywała drugie połowy w sumie 4 razy w 5 seriach gier.
- KPR Legionowo to zespół, który okazał się lepszy tylko w jednej (pierwszej) odsłonie, kiedy występowali w roli przyjezdnych.
- W tym sezonie, grając w roli gospodarza, Unia rzucała więcej goli w 1. połowach.

W 2018 roku Unia zwyciężyła nad KPR-em wynikiem 31:27. Mniejszą różnicą bramkową zwyciężyli w Legionowie w 2019 roku, bowiem wówczas triumfowali 29:30.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×