WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

250 zł za awans Barcelony lub PSG do półfinału Ligi Mistrzów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne / Bukmacher BetFan
Archiwum prywatne / Bukmacher BetFan
zdjęcie autora artykułu

Kapitalne emocje i niespodziewany wynik - tak w skrócie można podsumować pierwszy mecz PSG z Barceloną, który zakończył się wygraną "Dumy Katalonii" 3:2. Co przyniesie rewanż? Bonus 250 złotych za awans wybranej drużyny to promocja dostępna w BetFan.

Bonus 250 złotych za awans FC Barcelony lub PSG do półfinału Ligi Mistrzów

Czy FC Barcelona obroni jednobramkową zaliczkę, a może to PSG odrobi straty z pierwszego meczu i w wielkim stylu awansuje do półfinału Ligi Mistrzów? Oba zespoły odpowiedzą na to pytanie już we wtorek, a typerzy mogą skorzystać z bonusu 250 złotych od BetFana. Otrzymają go użytkownicy, którzy spełnią zasady promocji i poprawnie wytypują drużynę, która wywalczy awans do 1/2 finału Champions League.

Co należy zrobić? Przede wszystkim zarejestrować konto w BetFanie z wykorzystaniem kodu BETBONUS. Wymagana jest także akceptacja wszystkich zgód marketingowych oraz depozyt o wartości dokładnie 25 złotych. Za dokładnie taką samą stawkę należy postawić pierwszy kupon - może to być zakład SOLO lub AKO, zawierający typ na awans FC Barcelony lub PSG do półfinału Ligi Mistrzów. Kurs całkowity kuponu nie może być jednak niższy od 2.00. Każdy typer, który trafi zakład, otrzyma freebet o wartości 250 złotych.

Odbiór bonusu krok po kroku:

[list]

 • Rejestracja z kodem BETBONUS.
 • Akceptacja zgód marketingowych.
 • Wpłata dokładnie 25 złotych.
 • Zakład SOLO lub AKO o stawce dokładnie 25 zł, z typem na awans Barcy lub PSG
 • Kurs całkowity kuponu min. 2.00
 • [/list]

  FC Barcelona faworytem, ale PSG nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa

  Po niespodziewanym zwycięstwie na Parc des Princes, to FC Barcelona jest faworytem do awansu do półfinału Ligi Mistrzów. "Duma Katalonii" nie przegrała jako gospodarz od sześciu spotkań i co ciekawe, przegrała tylko w jednym z sześciu ostatnich domowych bezpośrednich meczów przeciwko PSG. Paryżanie zrobią jednak wszystko, aby odrobić straty. Wielce zmotywowany jest Kylian Mbappe, który zanotował kiepski występ przed własną publicznością. Czy to jednak wystarczy na dobrze dysponowany zespół Xaviego? Kibice dowiedzą się już we wtorek. Początek meczu FC Barcelona - PSG o godzinie 21:00.

  Źródło artykułu: zagranie.com