Pogoń Szczecin - Piast kursy i typy bukmacherskie na mecz | 20.04.2024 r.

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne /  / Typy na Ekstraklasę
Archiwum prywatne / / Typy na Ekstraklasę
zdjęcie autora artykułu

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice, typy na mecz 29. kolejki Ekstraklasy. Portowcy nie tracą jeszcze nadziei na mistrzostwo Polski. Gliwiczanie muszą natomiast punktować, aby wywalczyć utrzymanie w elicie.

Pogoń - Piast typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Pogoń Szczecin punktuje wiosną na satysfakcjonującym poziomie, co pozwoliło jej włączyć się do walki o mistrzostwo Polski. Wydaje się, że spośród całej czołówki prezentuje najrówniejszą formę, co może przełożyć się na końcowy sukces. W sobotę Portowcy podejmą na własnym obiekcie Piasta Gliwice. Mając na uwadze dyspozycję rywala, jest to dla nich spotkanie konieczne do wygrania. Gliwiczanie radzą sobie bardzo słabo i mogą nawet pożegnać się z Ekstraklasą. Będą przy tym zmotywowani, aby osiągnąć w Szczecinie dobry wynik.

Pogoń - Piast kto wygra - kursy bukmacherski

Bukmacherzy nie spodziewają się w tym meczu straty punktów gospodarzy. Kurs na wygraną Pogoni Szczecin wynosi 1.97. W przypadku ewentualnego zwycięstwa Piasta Gliwice jest to natomiast 4.40. Kurs na remis wynosi z kolei 3.60. Trzy poprzednie bezpośrednie spotkania tych ekip kończyły się podziałem punktów. W pierwszej części tego sezonu w Gliwicach padł bezbramkowy remis. Portowcy na zwycięstwo z Piastem czekają od 2022 roku.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 20/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typy na gole w meczu Pogoń - Piast

Piast Gliwice dysponuje drugą najsłabszą ofensywą w całej stawce Ekstraklasy. Spośród pozostałych drużyn walczących o utrzymanie może pochwalić się za to najskuteczniejszą defensywą. W meczach z jego udziałem pada na ogół bardzo niewiele bramek, zaś Pogoń Szczecin jest tego przeciwieństwem. Czy ofensywa Portowców będzie w stanie rozmontować obronę Piasta? Po wysokim zwycięstwie nad Ruchem potwierdziła, że radzi sobie bardzo dobrze w rywalizacji ze słabszymi drużynami. Kurs na powyżej 2,5 gola wynosi 2.09.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 20/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typy na nieszablonowe zdarzenia w meczu Pogoń - Piast

W ostatnim meczu z Ruchem Chorzów zabłysnął Efthymios Koulouris, który skompletował hattricka i włączył się do rywalizacji o koronę króla strzelców Ekstraklasy. Grecki snajper prezentuje dobrą formę strzelecką, co może potwierdzić również w sobotę. Kurs na jego bramkę wynosi 2.75.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 20/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania Pogoń - Piast

Piłkarze Pogoni mogli mieć do siebie spore pretensje za ostatni przegrany 0:1 mecz z Lechem Poznań. Szczecinianie zapracowali wówczas na kilka goli, ale worek z bramki rozwiązał się dopiero ostatnio z Ruchem Chorzów, który rozbili aż 5:0.

Poprzednia seria gier okazała się szczęśliwa także dla Piasta Gliwice, który sięgnął po pierwszy komplet punktów od 12 marca i konfrontacji z Puszczą Niepołomice. Aleksandar Vukovic i spółka ograli bez straty gola Zagłębie Lubin i oddali od siebie widmo spadku.

Pogoń - Piast transmisja

Sobotni mecz między Pogonią Szczecin a Piastem Gliwice w ramach 29. kolejki Ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 15:00. Transmisja będzie dostępna w telewizji na CANAL+ Sport.

Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)