200 zł za gola w meczu Arsenal - Chelsea. Świetna promocja od BetFana!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne /  / Bukmacher BetFan
Archiwum prywatne / / Bukmacher BetFan
zdjęcie autora artykułu

Rozgrywki Premier League potrafią być pełne emocji nawet w środku tygodnia. Najlepszym dowodem na to twierdzenie jest nadchodzący mecz Arsenal - Chelsea. Można go obstawiać w BetFan z wykorzystaniem bonusu 200 zł za przynajmniej jednego gola.

Bonus 200 złotych za gola w meczu Arsenal - Chelsea od BetFana

Nadchodzące derby Londynu będą pojedynkiem Arsenalu, który zasiada na fotelu lidera, z Chelsea, która wciąż nie traci nadziei na zajęcie miejsca, premiowanego grą w europejskich pucharach. Kibice są ciekawi jakim wynikiem zakończy się mecz. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie zarówno "Kanonierzy", jak i "The Blues" grają mocno w kratkę. Patrząc jednak na formacje ofensywne obu zespołów oraz historię bezpośrednich pojedynków, można spodziewać się, że na Emirates Stadium nie zabraknie bramek. To dobra okazja, aby sprawdzić promocję BetFana. Bukmacher oferuje 200 złotych bonusu za gola w meczu Arsenal - Chelsea.

Bonus dostępny jest dla typerów, którzy nie mają swojego konta u bukmachera BetFan. Wymagana jest rejestracja z kodem BETBONUS oraz pierwszy depozyt w kwocie dokładnie 20 złotych. Za taką samą kwotę należy postawić pierwszy kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się dowolny zakład na mecz Arsenal - Chelsea. Kurs całkowity kuponu nie może być jednak niższy od 2.00. Po spełnieniu tych warunków, jeżeli w meczu Arsenal - Chelsea padnie co najmniej jedna bramka, każdy z użytkowników otrzyma 200 złotych bonusu. Będzie to freebet, który można wykorzystać na dowolnym kuponie. Należy jednak uwzględnić, że wygrana z kuponu postawionego za freebet zostanie pomniejszona o wartość przyznanego wcześniej bonusu.

Warunki bonusowe:

  • Rejestracja konta z kodem BETBONUS
  • Wpłata dokładnie 20 złotych
  • Wysłanie kuponu za 20 złotych, zawierającego dowolny zakład na mecz Arsenal - Chelsea
  • Kurs kuponu to min. 2.00

Nie zabraknie goli?

Spoglądając w historię bezpośrednich starć Arsenalu z Chelsea, widać, że zawsze padało w nich sporo bramek. Ostatni mecz zakończył się remisem 2:2, a wcześniejszy wygraną Arsenalu 3:1. Można dodać także, iż w każdym z siedemnastu ostatnich bezpośrednich meczów padło przynajmniej jedno trafienie.

Statystyki strzeleckie:

  • Ostatni bezpośredni mecz Arsenalu z Chelsea zakończył się wynikiem 2:2
  • W ostatnich 17 starciach "Kanonierów" z "The Blues" padła przynajmniej jedna bramka

Derby Londynu zostaną rozegrane we wtorek 23 kwietnia. Pierwszy gwizdek sędziego na Emirates Stadium zabrzmi o godzinie 21:00.

Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)