KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Bootcamp SkillFactor trwa w najlepsze

14 maja wystartował kolejny Bootcamp realizowany w ramach 3 sezonu projektu SkillFactor. Uczestnicy w pełnych składach dotarli do Kinguin Esports Performance Center, gdzie czekała na nich już ekipa filmowa, harmonogram warsztatów oraz treningów

AB
SkillFactor III już dostępny online Materiały prasowe / SkillFactor III już dostępny online

Oto małe podsumowanie tego co wydarzyło się na Bootcampie do tej pory:


Pierwszego dnia na wstępie gracze odbyli warsztat z Wiktorem Bielem, specjalistą od social mediów, który opowiedział im jaką rolę w karierze e-sportowców pełnią dobrze poprowadzone kanały społecznościowe.

Następnie gracze odbyli warsztat z dietetyczką Pauliną Szymczak, gdzie nie tylko otrzymali specjalistyczną wiedzę z zakresu żywienia, ale również sami mieli szansę sprawdzić się w roli kucharzy.

Kolejna ekspertka, która przyjęła zaproszenie do udziału w Bootcampie to Ewa Makowczyńska, trenerka personalna, która wyjaśniła graczom jak ważną rolę w życiu e-sportowca odgrywa ruch.

Gdy zadbali o ciało przyszła pora na psychikę, za ten warsztat odpowiedzialna była
Urszula Klimczak - Performance coach, która wzbudziła zaufanie również takich marek jak Roccat, Fnatic, Giants Gaming, Gamers Origin czy CLG.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o Mateuszu Skitku, który jest ekspertem technologicznym z ramienia Teamu Technostrefa. Gracze wraz z Mateuszem zgłębili tajniki najnowszych technologii w teorii oraz praktyce dzięki sprzętom udostępnionym przez naszych partnerów, czyli HP Victus, Komputronik Gaming oraz AMD.

19 maja wreszcie nastał dzień, na który wszyscy czekali, do Bootcampu zawitali nasi mentorzy Michu, Kubik, Snax oraz Kuben.

Każdy Team miał szansę bliżej poznać mentora drużyny, ponieważ spędzili ze sobą cały dzień wspólnie trenując oraz integrując się.

To już ostatnie chwilę, przed kuluminacyjnym momentem, do którego szykowali się nasi zawodnicy.

Już lada moment każdy team zmierzy się ze sobą w meczach drużynowych CS:GO, a najlepsi zagrają w finałowym starciu o główną nagrodę - 5000 zł.

Przypominamy, że całość zmagań zakwalifikowanych teamów już od 03.06.2022 r. będziecie mogli oglądać na kanale Gametoon. Nie możecie tego przegapić!


Facebook: https://www.facebook.com/SkillFactorpl
Grupa na Fb: https://www.facebook.com/groups/765113920767153
Twitter: https://twitter.com/skillfactorpl
Instagram: https://www.instagram.com/skillfactorpl/
Twitch.tv: https://www.twitch.tv/vyralpro
Discord: https://discord.gg/UM4zDN3PbE  

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×