SkillFactor Sezon III w TV

Emisja programu we wtorki i piatki o godz. 20.35 na kanale Gametoon. Projekt SkillFactor jest rewolucyjnym połączeniem świata esportu z telewizyjnym formatem talent show.

AB
Emisja programu we wtorki i piatki o godz 2035 na kanale Gametoon Materiały prasowe / Emisja programu we wtorki i piatki o godz. 20.35 na kanale Gametoon

Start pilotowego odcinka pierwszego, gamingowego show SkillFactor Sezon III już za nami! Premiera odbyła się 03.06.2022 o godz. 20.35 na kanale Gametoon, a kolejne odcinki do końca czerwca będą publikowane we wtorki oraz piątki o tej samej godzinie.

To wydarzenie, jakiego do tej pory nie było na polskim rynku, a jego formuła otworzy nowe horyzonty w dziedzinie organizacji turniejów esportowych w Polsce. Misją SkillFactor jest znalezienie młodych talentów i umożliwienie im zaistnienia na profesjonalnej scenie, korzystając z wiedzy przekazanej przez ekspertów – graczy esportowych, influencerów i trenerów takich jak:

Janusz „Snax” Pogorzelski
Michał „Michu” Müller
Jakub „Kuben” Gurczyński
oraz Kuba „Kubik” Kubiak

4 drużyny otrzymały profesjonalny trening podczas 7 dniowego bootcampu, a to wszystko, aby zawalczyć o główną nagrodę czyli 5000 zł.

Do realizacji nie doszłoby, gdyby nie partnerzy projektu tacy jak Komputronik Gaming, AMD, VICTUS, Alerabat oraz Kinguin Esports Performance Center, w którym odbył się Bootcamp.

Warto zwrócić uwagę, na aspekt postępującego rozwoju esportu na polskim podwórku, szczególnie w ostatnim czasie.

Dopiero co mieliśmy okazję obserwować rozgrywki podczas tegorocznego Majora w CS:GO i to właśnie dwaj polscy zawodnicy, Hades i Dycha, zakwalifikowali się do półfinału.

Dlatego warto obserwować dalszy rozwój poczynań esportowców, tych doświadczonych jak i tych nowych graczy.

Najbliższe odcinki odbęda się 07.06.22r., oraz 10.06.22r., o godz. 20.35, dlatego oglądaj poczynania naszych uczestników podczas emisji SkillFactor Sezon III na kanale Gametoon.

Jeżeli przegapiłeś odcinek i chcesz nadrobić braki koniecznie sprawdź kanał Youtube gdzie już 11.06.22r., zostanie opublikowany 1 odcinek programu.

Facebook: https://www.facebook.com/SkillFactorpl
Youtube: https://www.youtube.com/c/SkillFactorpl
Twitter: https://twitter.com/skillfactorpl
Instagram: https://www.instagram.com/skillfactorpl/
Twitch.tv: https://www.twitch.tv/vyralpro

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×