Finałowy odcinek SkillFactor już za nami

W ostatecznym meczu o główną nagrodę 5000 zł oraz tytuł zwycięzcy zawalczył Team Glitchtech pod opieką Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego,oraz Team EC Kingz ( dawniej Magnifique ), którego mentorem jest Kuba “Kubik” Kubiak.

AB
Finałowy odcinek SkillFactor już za nami Materiały prasowe / Finałowy odcinek SkillFactor już za nami

Oba zespoły wywalczyły swoje miejsca w finale pokonując przeciwników z teamów Elana Toruń Esport oraz PGE Turów.

Teamy Michała “Micha” Mullera oraz Jakuba “ Kubena” Gurczyńskiego dzielnie walczyły o awans, jednak niestety nie udało im się pokonać przeciwników.

Realizacja sezonu nie powiodłaby się gdyby nie partnerzy projektu, czyli AMD, alerabat.pl, komputronik gaming, hp victus, Esports Perormance Center Warsaw, Gametoon, WP, Cybersport oraz GG Predict.
Nie możemy też zapomnieć o ekspertach, którzy przeprowadzili graczy przez warsztaty, które pozwoliły przygotować się uczestnikom do finałowych rozgrywek.

Podczas Boot Campu dołączyli do nas Wiktor Biel, Paulina Szymczak, Ewa Makowczyńska, Urszula Klimczak oraz Mateusz Skitek.

Dziękujemy partnerom, specjalistom, mentorom oraz zawodnikom to właśnie dzięki Wam udało się poprowadzić ten sezon na najwyższym poziomie!

Choć to koniec SkillFactor 3 to jednak nie jest ostatnie słowo od organizatorów, stay tuned obserwujcie kanały projektu, aby być na bieżąco z informacjami odnośnie kolejnego sezonu!

A jeżeli za mało Wam jeszcze esportowych emocji nie zapominajcie, że wszystkie odcinki znajdziecie online na kanale YT SkillFactor.

Facebook: https://www.facebook.com/SkillFactorpl
Youtube: https://www.youtube.com/c/SkillFactorpl
Twitter: https://twitter.com/skillfactorpl
Instagram: https://www.instagram.com/skillfactorpl/
Twitch.tv: https://www.twitch.tv/vyralpro

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×