AGO prezentuje swój nowy skład!

Po dłuższym okresie milczenia AGO ucina spekulacje i prezentuje swój nowy skład dywizji Counter Strike: Global Offensive. Zgodnie z krążącymi plotkami i przewidywaniami skład stanowić będzie doświadczona piątka zawodników.

 Redakcja
Redakcja
gracze AGO Materiały prasowe / Na zdjęciu: gracze AGO
Wygląda na to, że AGO zmieniło filozofię budowania składu. Od początku roku byliśmy świadkami prób zbudowania rosteru na młodych zawodnikach, ale nowa generacja graczy nie spełniła pokładanych w nich nadziei. Teraz podejście wydaje się być inne - stworzyć mocny skład, bez większych eksperymentów i raz jeszcze zdominować scenę.

Najgłośniejszym transferem z pewnością jest powrót do AGO snajpera, Michała “snatchiego” Rudzkiego. Zawodnik od wielu lat związany jest z Jastrzębiami i często wraca pod skrzydła trenera Mikołaja “miNIr0xa” Michałkowa. Poza "snatchiem" nowymi nabytkami drużyny są: Tomasz "phr" Wójcik, który będzie pełnił rolę prowadzącego i Grzegorz "jedqr" Jędras.

Z dotychczasowego składu Jastrzębi pozycję w drużynie utrzymali Damian “Furlan” Kisłowski i Eryk “leman” Kocęba. Wraz z dołączeniem do drużyny "phr", zmienia się też rola "Furlana". Dotychczasowy IGL AGO będzie teraz pełnił rolę entry fraggera. Celem zespołu z pewnością będzie zdominowanie polskiej sceny i awans na prestiżowe turnieje międzynarodowe.

Sztab szkoleniowy niezmiennie będzie stanowił duet od lat związany z AGO - head coach "miNir0x" i asystent Arkadiusz “Maden” Madeński. Najbliższe miesiące pokażą, czy siła doświadczenia popłaca i drużyna spełni pokładane w niej oczekiwania. Pierwszym przystankiem będą ESL Mistrzostwa Polski.

Czytaj także:
Szalone finały ósmego sezonu Ultraligi
Jubileuszowa edycja największego cyklu turniejów CS:GO w Polsce

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tenisiści czy piłkarze? Jest forma!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×