Alior Bank Team z awansem do kolejnej rundy play-off Ultraligi

Rozgrywki Samsung Galaxy Ultraligi wkraczają w decydującą fazę. W grze o końcowe trofeum wciąż pozostaje Alior Bank Team, który w kolejnej rundzie mierzyć się będzie z czarnym koniem zmagań.

 Redakcja
Redakcja
Materiały prasowe
Po emocjonującej fazie zasadniczej w X sezonie Samsung Galaxy Ultraligi przyszedł czas na prawdziwą rywalizację - starcia play-offowe. W seriach do trzech zwycięstw mierzy się ze sobą sześć najlepszych drużyn z fazy zasadniczej, a nadchodzące spotkania wyłonią mistrza Polski League of Legends, a także reprezentantów naszego regionu na turnieju EMEA Masters.

W pierwszej serii play-offowej czarny koń rozgrywek, Maturalni Forsaken, bez większych problemów rozprawili się z Illuminar Gaming 3:1 i awansowali do dalszego etapu dolnej drabinki. Ich rywalem wkrótce później okazał się być Alior Bank Team, zespół, który w swojej serii nie pozostawił żadnych złudzeń. Błyskawiczne 3:0 w spotkaniu z Iron Wolves pokazał, że zespół Adriana “adiego1” Jackowskiego jest gotowy do ataku na krajową czołówkę.

Tę stanowią oczywiście gracze Zero Tenacity i Orbit Anonymo. Drużyny te zmierzą się ze sobą już w przyszłym tygodniu rozgrywkowym w małym finale górnej drabinki. Zwycięzca zgarnia miejsce w wielkim finale i wyjazd na EMEA Masters, stawka jest więc ogromna. Z kolei przegrany stawi czoła zwycięzcy serii Maturalni Forsaken - Alior Bank Team. Czy Maturalni raz jeszcze zaskoczą, a może talent podopiecznych bezuma znowu weźmie górę? To mecz, którego pod żadnym pozorem nie możecie przegapić.

Czytaj także:
Michniewiczowi podoba się w Arabii
Rozczulające zdjęcie Zielińskiego

ZOBACZ WIDEO: Ludzie Królowej #4. Anna Kiełbasińska walczy nie tylko z rywalkami. "Od dwóch lat jestem na lekach"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×