Games Clash Masters. Cena biletów/dojazd

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Games Clash Masters / Gdynia Arena
Materiały prasowe / Games Clash Masters / Gdynia Arena
zdjęcie autora artykułu

Games Clash Masters rozpocznie się już 28 września. Mimo że udział w wydarzeniu jest darmowy to można zakupić bilet wcześniejszego wstępu oraz karnet VIP. Co w takim razie zapewniają bilety?

W tym artykule dowiesz się o:

Podstawowymi biletami są bilety jednodniowe. Zakup takiej przepustki pozwala uniknąć gigantycznej kolejki i wejść na teren obiektu godzinę przed oficjalnym otwarciem. Jednorazowa przepustka kosztuje 30 zł. Karnet wcześniejszego wstępu na trzy dni kosztuje natomiast 60 zł, czyli w przypadku uczestnictwa w każdy dzień Games Clash Masters można zaoszczędzić 30 zł oraz czas spędzony w kolejce.

Najbardziej zaawansowaną opcją jest karnet Premium. Z tym biletem można wejść na godzinę przed oficjalnym otwarciem każdego dnia, tak jak w przypadku biletów wczesnego wstępu. Ponadto posiadacz biletu Premium otrzyma personalizowaną koszulkę Games Clash Masters oraz wstęp na trybunę VIP. Te atrakcje kosztują 200 zł.

Gdynia Arena znajduje się na ulicy Kazimierza Górskiego 8. Położona jest obok Centrum Riviery, niedaleko stacji SKM: Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana. Osoby podróżujące pociągiem dotrą z dworca na halę w czasie 15 minut pieszo. Dla kierowców, obok Gdynia Arena jest parking, który powinien bez problemu pomieścić wszystkich przyjezdnych. W innym przypadku można bezpłatnie zaparkować na terenie Riviery.

ZOBACZ WIDEO Primera Division: Real Madryt rozbity. Stracił 3 gole w 22 minuty, a mógł przegrać jeszcze wyżej! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Źródło artykułu: