WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Blizzard zapowiedział kolejny dodatek w Hearthstone. Czas na Rozróbę Rastakana

135 nowych kart, nowe legendarne portrety bohaterów, nowy typ kart - duchów dla każdej z klas - to tylko część nowości jakie czekają nas w nadchodzącym dodatku Hearthstone - Rozróbie Rastakana, który ukaże się już 4 grudnia.
Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Materiały prasowe / Hearthstone

Najnowsze rozszerzenie karcianki Blizzarda tematycznie nawiązywać ma do Trolli oraz wszelkiego rodzaju postaci, związanych z szeroko rozumianą "rozróbą", jak chociażby piraci.   

Pierwszą, z ważnych informacji, odnośnie nowego dodatku jest to, iż każdy z bohaterów otrzyma nowy portret. Cieszy to tym bardziej, że już nie długo do dziczy odejdą niemal wszystkie aktualne portrety. Nowy dodatek sprawi natomiast, że ten typ kart nie zniknie z rozgrywki.

Oprócz portretów, zaprezentowanych zostało również kilka nowych kart, oto one:

Fan Rekinich Płetw Fan Rekinich Płetw
Pierwszą z nich jest Fan Rekinich Płetw. Karta ta pokazuje, że do gry powrócić mogą piraci. Na pierwszy rzut oka, wydaje się ona dość solidnym wyborem do talii opartych na tym właśnie typie kart, z dużą ilością broni. Czyżby zapowiadał się powrót pirackiego wojownika?
Tygrysica Szirwala Tygrysica Szirwala
Kolejną z zaprezentowanych kart, jest nowa legenda paladyna, która pierwsze co przywodzi na myśl, to talia oparta o święty gniew. Archetyp ten jednak na pewno potrzebuje jeszcze kilku innych kart, aby stał się czymś więcej niż tak zwaną talią "4fun".
Sul'traz Sul'traz
Bardzo ciekawą kartą jest nowa broń wojownika. Prezentuje ona nowe słowo-klucz w grze - Rzeź. Karty z tym słowem aktywują swój efekt, gdy zadamy więcej obrażeń, niż jest to wymagane. Przykładowo, atakując tą bronią jednostkę z trzema punktami zdrowia, będziemy mogli zaatakować ponownie, jednakże atakując cokolwiek z większą ilością hp, nie skorzystamy z dodatkowego efektu.
Duch Rekina Duch Rekina
Ostatnią z zaprezentowanych kart, jest Duch Rekina. Jest to najciekawsza ze wszystkich kart, gdyż jest to pierwszy pokazany Duch. Każda klasa, ma docelowo otrzymać jedną taką kartę. Wszystkie Duchy mają mieć te same statystyki 0/3, ukrycie przez 1 turę, oraz unikalny, bardzo mocny efekt pasywny. Karta łotra, przywodzi na myśl Brana, karta którą aktualnie znajdziemy w dziczy, swego czasu była jedną z najmocniejszych w grze. Czy Duchy okażą się równie silne? Miejmy nadzieję, że tak, Hearthstone zdecydowanie potrzebuje nowych, mocnych archetypów.

Przedstawiono również ceny pakietów w przedsprzedaży. Podobnie jak w poprzednim dodatku, tak i w tym dostępne będą dwa różne zestawy. Pierwszy z nich, kosztujący 20 dolarów składać się będzie z 17 pakietów oraz rewersu. Drugi natomiast zawierać będzie 50 pakietów, rewers oraz nowy skin do szamana. Aby go pozyskać, należy liczyć się z wydatkiem rzędu 50 dolarów.

ZOBACZ WIDEO: Esport bije rekordy popularności. Te liczby robią ogromne wrażenie

Czy jesteś usatysfakcjonowany nowościami w Hearthstone?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×