Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

FINAŁ SKILLFACTOR JUŻ ZA NAMI!

Siedem tygodni esportowych zmagań, 57 godzin rozgrywek, 672 drużyny i 3360 graczy chcących spełnić swoje marzenia o rozgłosie i karierze esportowej - tak właśnie wyglądają wyniki pierwszej edycji SkillFactor.
Maciej Gruszczyński
Maciej Gruszczyński
Skillfactor WP SportoweFakty / Skillfactor

Po zakończeniu otwartych kwalifikacji do finału przeszły tylko cztery drużyny: Anforczunetli, Styropian, Elixy Clan i Zera - każda z drużyn trenowała pod bacznym okiem swojego trenera, a byli nimi kolejno Paweł “Saju” Pawelczak, Janusz “Snax” Pogorzelski, Paweł “innocent” Mocek oraz Grzegorz “Szpero” Dziamałek (który przed finałem w związku z walką na IEM został zastąpiony przez Jakuba “kubena” Gurczyńskiego).

Finały trwały trzy dni - od 19 do 21 lutego. Pierwsze dwa dni to rozgrywki BO1 (round robin), a trzeciego dnia mogliśmy oglądać mecze w formacie BO3.
W Wielkim Finale spotkała się drużyna Saja oraz Snaxa.
Sytuacja była o tyle ciekawa, że drużyna Janusza nie odniosła porażki na żadnej mapie od początku swojego udziału w projekcie, natomiast Team Saju nie rozpoczął rozgrywek finałowych w najlepszej formie (pomimo posiadania MVP turnieju - marcinka08pl).

Pierwszy mecz na mapie Nuke wygrała drużyna Saja (pomimo, że drużyna Snaxa trenowała na tej mapie). Druga mapa to Mirage wybrany przez Anforczunetli (na którym ponieśli porażkę - po raz kolejny dość przewrotna sytuacja bo podczas treningu skupiali się na tej mapie). Decydującą mapą okazał się Train, na którym zwycięstwo odniosła drużyna Saja jednocześnie zostając triumfatorami pierwszej edycji SkillFactor.

Stronia internetowa: www.skillfactor.pl
Fanpage: https://www.facebook.c...llFactorpl
Grupa: https://www.facebook.c...3920767153
Twitch.tv: https://m.twitch.tv/vy...ro/profile
YouTube: https://www.youtube.co...DtE8-EgtBw

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×