KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Pasha is back! Nadeszła pora na piątą kolejkę Polskiej Ligi Esportowej

Polska Liga Esportowa za sprawą każdego meczu chce być dostawcą wyjątkowych emocji. Po czterech tygodniach walki można śmiało powiedzieć, że z tej roli liga wywiązuje się w świetny sposób.

Sławomir Serafin
Sławomir Serafin
Polska Liga Esportowa WP SportoweFakty / Polska Liga Esportowa

Tym razem nie będzie inaczej, a piąta kolejka Polskiej Ligi Esportowej będzie jedyna w swoim rodzaju!

Lotto Dywizja Profesjonalna - Legenda na rejonie!

Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski wystąpi w Polskiej Lidze Esportowej. Nie, nikt się w tym przypadku nie pomylił. Po prawie roku nieobecności w Polskiej Lidze Esportowej, Papito wraca na oficjalny serwer, zasilając tym samym szeregi swojej drużyny, Actina Pasha Gaming Camp. Mecz na Opera GX Phantoms będzie kolejną okazją na pierwsze zwycięstwo w sezonie dla młodych graczy PGC, a samo starcie zasługuje na miano meczu kolejki.

Ponadto, w piątej odsłonie Lotto Dywizji Profesjonalnej, zobaczymy szalenie interesująco zapowiadający się bój pomiędzy Anonymo Academy a liderem tabeli, składem Ungentium. Ekipa Macieja “Luza” Bugaja nie przegrała jeszcze meczu w obecnym sezonie, natomiast akademia Anonymo po zeszłotygodniowym 2:0, upatrywać będą szansy na powtórkę scenariusza.

Emocjonująco zapowiadają się kolejne spotkania. W starciach LODIS by Illuminar kontra ThunderFlash i DrPepper Team kontra GGPredict VIXIT ciężko znaleźć wyraźnego faworyta. Wszystkie zespoły miały swoje mocne chwile i z pewnością można określić je mianem niezwykle groźnych w tym sezonie. Dobre występy notuje również piątka graczy Creative AVEZ, którzy w nadchodzącym meczu na Olej Napędowy są traktowani jako pretendent do zgarnięcia pełnej puli.

PGE Dywizja Mistrzowska - czas na chwilowy rozejm

Poprzednie tygodnie przyzwyczaiły kibiców do tego, że zawsze mieliśmy “spotkanie na szczycie”, lub “spotkanie faworytów”. W piątym tygodniu zmagań, owi faworyci na moment od siebie odpoczną, podejmując rękawice rzucane przez drużyny z dalszych miejsc w tabeli.

Już w najbliższą środę o godzinie 13:00, na serwerze zameldują się gracze MAD DOG’S PACT. Ich kolejnym rywalem i przeszkodą na drodze po punkty będzie formacja SKILLSTARS.PRO, mająca nadzieję na poprawę wyników po nieudanym starciu z zeszłego tygodnia. Podobną nadzieją żyć będzie w meczu team Bogdana, a więc Illuminar Gaming. Ich spotkanie nie będzie jednak należeć do łatwych - Honoris przyzwyczaiło ekspertów do wysokiej formy w polskich rozgrywkach, im też zatem będzie przekazany tytuł faworyta do zwycięstwa.

Meczem, który może potencjalnie być najbardziej emocjonującym w trakcie nadchodzącego etapu walki w PGE Dywizji Mistrzowskiej, będzie starcie pomiędzy Team ESCA Gaming i Tarczyński Protein Team. O obu tych drużynach można mówić po czwartej kolejce w samych superlatywach, obie bowiem wygrały swoje spotkania bez straty mapy. Będzie to zatem dla jednej z tych ekip doskonała okazja na poprawienie swojego dorobku i wejście na jeszcze wyższe obroty.

Czwartkową transmisję zainicjuje mecz x-kom AGO z PGE Turów Zgorzelec. Świeżo upieczony, grający w nowym składzie mistrz ESEA Premier postara się wygrać gładko spotkanie, poszukując drugiego zwycięstwa w tym sezonie. Około godziny 19 natomiast, szansę na przedłużenie swojej zwycięskiej passy otrzyma Izako Boars. Podopieczni Hypera nie przegrali dotąd meczu w trwającym sezonie, a sielankową atmosferę postara się tym razem zaburzyć dotychczasowe zaskoczenie sezonu - drużyna M1 Eden.

Rywalizację LOTTO Dywizji Profesjonalnej można zobacvzyć w poniedziałek i wtorek na kanałach Twitch i YouTube Polskiej Ligi Esportowej, jak i na WP Pilot. Starcia najwyższej wagi, odbywające się w PGE Dywizji Mistrzowskiej można obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu i YouTube.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Polska Liga Esportowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×