KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wystartował drugi etap SkillFactor

Wystartował już drugi z czterech etapów kwalifikacyjnych do kolejnej, trzeciej już edycji projektu SkillFactor, czyli esportowego talent show.

AB
SkillFactor Materiały prasowe / SkillFactor

Tak jak w przypadku poprzednich kwalifikacji to kolejna szansa dla drużyn, które wezmą udział, aby te mogły zaistnieć i spróbować swoich sił w świecie esportu. Następnym z czwórki mentorów, który poprowadzi młode pokolenie graczy, będzie Michał "MICHU" Müller. Jego obecność wniesie do projektu wiele dobrego dla uczestników od strony tak merytorycznej jak i wewnątrz drużynowej komunikacji.


Prawdziwa energetyczna bomba. Człowiek, któremu niestraszne są wyzwania i przeciwności losu. Zdolności błyskawicznego i celnego podejmowania decyzji zaprowadziły go na szczyty kariery esportowej. Gracz interkontynentalnych drużyn takich jak Team Envy lub Evil Geniuses, ale również znanej wszystkim fanom drużyny Virtus.pro. Esportowiec z wieloletnim stażem, który gra aż po dziś dzień dla MAD Lions. Jego refleks w połączeniu z doświadczeniem stanowią idealne fundamenty, na których zbudować można przyszłość esportu. Nie pozostaje zatem nic innego jak wyczekiwać jego obecności w SkillFactor!


Nie możemy zapomnieć również o tym, że w tym sezonie drużyny, które przejdą do dalszego po kwalifikacjach etapu, jadą na zapewniony przez organizatora bootcamp. Co na nim znajdą? Możliwość rozmowy twarzą w twarz ze swoim mentorem i indywidualną korektę wiedzy teoretyczno-praktycznej przez swojego idola. Spotkania z dietetykiem i rozmowy z psychologiem esportowym. Krótko mówiąc, wszystko, co przybliży zakwalifikowanym codzienność z życia gracza profesjonalnego.


Do kiedy zainteresowani mogą zapisywać swoje uczestnictwo? Do godziny 17:45 22 kwietnia przez oficjalną stronę SkillFactor. Projekt nieustannie nabiera rozpędu i aby nie przegapić żadnych z nowości, zachęcamy do obserwowania social media projektu:
Facebook: https://www.facebook.com/SkillFactorpl
Instagram: https://www.instagram.com/skillfactorpl/
Grupa na Fb: https://www.facebook.com/groups/765113920767153
Twitter: https://twitter.com/skillfactorpl
TikTok: https://www.tiktok.com/@skillfactorpl
Twitch.tv: https://www.twitch.tv/vyralpro
oraz na oficjalnym serwerze Discord: https://discord.gg/UM4zDN3PbE

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×