KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ruszył trzeci z czterech etapów kwalifikacyjnych do kolejnego sezonu projektu SkillFactor, czyli esportowego talent show

Będzie to przedostatnia szansa zainteresowanych na wzięcie udziału. Faza kwalifikacji powoli dobiega końca, a przed nami wszystkimi czas pełen emocji, zdrowej rywalizacji i wielu rzeczy zza kulis esportu.

AB
Ruszył trzeci z czterech etapów kwalifikacyjnych do kolejnego sezonu projektu SkillFactor, czyli esportowego talent show Materiały prasowe / Ruszył trzeci z czterech etapów kwalifikacyjnych do kolejnego sezonu projektu SkillFactor, czyli esportowego talent show.

Jak już mowa o trzecich zapisach nie możemy nie wspomnieć, o tym do czyjej drużyny będą one prowadzić. Ich mentorem będzie bowiem Jakub “kuben” Gurczyński.

Esportowiec starej daty, jeden z wyjadaczy polskiej sceny rozgrywek profesjonalnych, który pamięta czasy grania w podziemnych, piwnicznych kafejkach internetowych. Encyklopedia zagrywek drużynowych i niepodważalnie rozpoznawalna persona wśród kadry trenerskiej. Był aktywnym, profesjonalnym graczem, jednak swoje powołanie odnalazł w roli trenera esportowego, chociażby takich drużyn jak Virtus.pro lub interkontynentalnych Team Envy i MAD Lions, które prowadzi na wyżyny rozgrywek drużynowych aż po dziś dzień. Współpraca z nim dostarczy uczestnikom zaawansowanej wiedzy z zakresu esportu od strony tak praktycznej, jak i technicznej.

Nie zapominajmy również o tym, że w tym sezonie drużyny, które zakwalifikują się dalej, jadą na zapewniony przez organizatora bootcamp. Co ich tam czeka? Możliwość rozmowy twarzą w twarz ze swoim mentorem i indywidualną korektę wiedzy teoretyczno-praktycznej przez swojego idola. Spotkania z dietetykiem i rozmowy z psychologiem esportowym. Wszystko, co przybliży zakwalifikowanym codzienność z życia gracza profesjonalnego.

Do kiedy zainteresowani mogą zapisywać swoje uczestnictwo?
Do godziny 16:00 29 kwietnia przez oficjalną stronę SkillFactor. Aby nie przegapić żadnych nowości związanych z projektem, zachęcamy do obserwowania social media SkillFactor:

Facebook: https://www.facebook.com/SkillFactorpl
Instagram: https://www.instagram.com/skillfactorpl/
Grupa na Fb: https://www.facebook.com/groups/765113920767153
Twitter: https://twitter.com/skillfactorpl
TikTok: https://www.tiktok.com/@skillfactorpl
Twitch.tv: https://www.twitch.tv/vyralpro
oraz na oficjalnym serwerze Discord: https://discord.gg/UM4zDN3PbE

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×