Katastrofa Polaków! Szwedzi wbili nam gola już w 2. minucie [WIDEO]

Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek spotkania Szwecja - Polska. Już w 2. minucie Emil Forsberg wpadł z piłką w pole karne i nie miał żadnych problemów, by pokonać Wojciecha Szczęsnego.
Łukasz Witczyk
Emil Forsberg strzela gola w meczu z Polską Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Emil Forsberg strzela gola w meczu z Polską

Przed pierwszym gwizdkiem Polacy zapowiadali walkę o każdą piłkę i zwycięstwo, które otworzy drogę do awansu do 1/8 finału Euro 2020. Przypomnijmy, że turniej ze względu na pandemię koronawirusa przełożony został na 2021 rok.

Jednak już początek spotkania nie ułożył się po myśli Biało-Czerwonych. W 2. minucie reprezentacja Szwecji wyszła z akcją. Ruszył Mikael Ishak, ale powstrzymał go Kamil Glik. Jednak po jego interwencji piłka trafiła do Emila Forsberga, który uciekł spod opieki obrońców.

Jeden z liderów reprezentacji Szwecji nie miał problemów, by pokonać Wojciecha Szczęsnego. Strzelił w kierunku dalszego słupka i nie dał najmniejszych szans polskiemu bramkarzowi. Było 1:0 dla Szwedów.

To katastrofa dla naszej kadry, bowiem tylko zwycięstwo daje reprezentacji Polski wyjście z grupy. Szybko stracona bramka była ciosem, po którym Biało-Czerwoni przez kilka minut nie potrafili się podnieść.

Szwecja jest już pewna awansu do 1/8 finału niezależnie od wyniku spotkania z Polską. W drugim meczu grupy E o prawo dalszej gry walczą Hiszpania i Słowacja.

Złe wiadomości tuż przed meczem ze Szwecją. Reprezentacja Polski poważnie osłabiona w środku pola!
Thomas Ravelli, szwedzka legenda: Isak czy Lewandowski? Nie mam wątpliwości!