Skandaliczne sceny podczas meczu Francja - Szwajcaria. Chodzi o mamę jednego z piłkarzy

Niespodziewana porażka mistrzów świata w 1/8 finału Euro 2020 spowodowała u Veronique Rabiot napad agresji. Zaatakowała słownie rodziców kolegów jej syna z reprezentacji. Przyjemnie nie było.

Marek Bobakowski
Adrien Rabiot PAP/EPA / Vadim Ghirda / Na zdjęciu: Adrien Rabiot
Francja - po serii rzutów karnych - przegrała ze Szwajcarią i nie awansowała do ćwierćfinału Euro 2020 (TUTAJ znajdziesz relację z tego meczu >>). To jedna z największych sensacji mistrzostw Europy, które odbywają się w 2021 roku z powodu ogólnoświatowej pandemii koronawirusa.

Jak się okazuje spotkanie - a zwłaszcza dogrywka i potem seria rzutów karnych - wywołało wiele emocji nie tylko w domach kibiców, ale także w loży VIP-owskiej stadionu w Bukareszcie. Jak informują dziennikarze, mama Adriena Rabiota - Veronique - wpadła w szał.

Wedle doniesień RMC Sport mama francuskiego piłkarza po ostatnim gwizdku sędziego najpierw słownie zaatakowała krewnych Paula Pogby. Kobiecie nie spodobało się, że po błędzie pomocnika reprezentacji Francji padła bramka na 3:3. Bramka, która dała Szwajcarom dogrywkę.

Ale to nie koniec. Następnie zaczęła trwającą w sumie 20 minut kłótnie z ojcem Kyliana Mbappe. I nawet nie chodziło o to, że napastnik Paris Saint-Germain nie wykorzystał decydującej jedenastki, ale jej zdaniem gwiazda reprezentacji Francji jest zbyt arogancka w stosunkach ze swoimi kolegami z drużyny narodowej.

Na trybunach zrobiło się gorąco, bo tata Mbappe nie miał zamiaru w ciszy słuchać ataków kobiety. Dostało się również dziennikarzom, którzy przyglądali się tej awanturze. Powód? Są zbyt mało krytyczni wobec... Mbappe.