KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

"Jaki kraj taki reprezentant". Odpowiedź była błyskawiczna

Adrianna Kaczmarek przygotowuje się do zawodów Mr. Olympia. W ostatnich tygodniach skupia się na treningach, ale prowadzi też interakcję z fanami w mediach społecznościowych. Po jednym z nagrań skrytykował ją jeden z kibiców.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Adrianna Kaczmarek Instagram / Na zdjęciu: Adrianna Kaczmarek
Fitnesski przyzwyczajone są do tego, że czytają na swój temat krytyczne komentarze. Najczęściej dotyczy to jednak wyglądu. Zarzuca się im między innymi utratę kobiecości. Zawodniczki oczywiście nic sobie z tego nie robią i skupiają się na pracy nad sylwetką. Tym razem było jednak inaczej.

Przygotowująca się do Mr. Olympia Adrianna Kaczmarek zamieściła na InstaStory nagranie, w którym pojawiło się kilka niecenzuralnych słów. To właśnie z tego powodu skrytykował ją jeden z kibiców.

"Te wulgaryzmy w Pani filmikach na story, nie pasują zupełnie do sytuacji... Ale czego tu się spodziewać. Jaki kraj taki reprezentant..... Pot z d***! Czy w to widzicie k***?!" - napisał w komentarzu fan.
Komentarz ten nie pozostał bez odpowiedzi ze strony Kaczmarek. Jej reakcja była błyskawiczna.

"Nie zamierzam się zmieniać bo się komuś to nie podoba. Żyje po swojemu, bo MOGĘ. Dziękuje za opinie, mam prawo jej nie brać pod uwagę" - napisała polska fitnesska (pisownia oryginalna - dop. red.).

Dla Kaczmarek będzie to drugi start w Mr. Olympia. Rok temu nie awansowała do finału, a jej celem na obecny sezon była właśnie kwalifikacja do najbardziej prestiżowych zawodów w świcie fitness.

Czytaj także:
"Nie dajmy się nabierać". Fitnesska o cudownych metamorfozach
Udowodniła niewinność, ale to nie wystarczyło. Została zdyskwalifikowana za nieświadomy doping

ZOBACZ WIDEO: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×