KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Znamy terminarz rundy jesiennej Statscore Futsal Ekstraklasy

Poznaliśmy już terminarz rundy jesiennej Statscore Futsal Ekstraklasy. Tym razem sezon wystartuje w weekend 27-28 sierpnia.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
zespół Rekordu Bielsko-Biała WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: zespół Rekordu Bielsko-Biała
Terminarz rundy jesiennej Statscore Futsal Ekstraklasy został opublikowany we wtorek. Wiadomo już, że gospodarzami pierwszych meczów w nowym sezonie będą ekipy z Pniew, Białegostoku, Bochni, Torunia, Łodzi, Gliwic, Katowic oraz Wilanowa.

Pierwsza runda rozpocznie się w weekend 27/28 sierpnia i potrwa do 17/18 grudnia.

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok Białystok - KS Constract Lubawa
BSF Bochnia - Legia Warszawa
FC Reiter Toruń - Dreman Opole Komprachcice
Widzew Łódź - GI Malepszy Futsal Leszno
Piast Gliwice - Red Devils Chojnice
AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała
AZS UW DARKOMP Wilanów - Gredar Fit-Morning Brzeg

Kolejka 2 - 3-4 września

Clearex Chorzów - Gredar Fit-Morning Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - AZS UW DARKOMP Wilanów
Red Devils Chojnice - AZS UŚ Katowice
GI Malepszy Futsal Leszno - Piast Gliwice
Dreman Opole Komprachcice - Widzew Łódź
Legia Warszawa - FC Reiter Toruń
KS Constract Lubawa - BSF Bochnia
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok

Kolejka 3 - 10-11 wrzesnia

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów
BSF Bochnia - Red Dragons Pniewy
FC Reiter Toruń - KS Constract Lubawa
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Dreman Opole Komprachcice
AZS UŚ Katowice - GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UW DARKOMP Wilanów - Red Devils Chojnice
Gredar Fit-Morning Brzeg - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 4 - 24-25 września

Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice - Gredar Fit-Morning Brzeg
GI Malepszy Futsal Leszno - AZS UW DARKOMP Wilanów
Dreman Opole Komprachcice - AZS UŚ Katowice
Legia Warszawa - Piast Gliwice
KS Constract Lubawa - Widzew Łódź
Red Dragons Pniewy - FC Reiter Toruń
MOKS Słoneczny Stok Białystok - BSF Bochnia

Kolejka 5 - 1-2 października

BSF Bochnia - Clearex Chorzów
FC Reiter Toruń - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Widzew Łódź - Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice - KS Constract Lubawa
AZS UŚ Katowice - Legia Warszawa
AZS UW DARKOMP Wilanów - Dreman Opole Komprachcice
Gredar Fit-Morning Brzeg - GI Malepszy Futsal Leszno
Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice

Kolejka 6 - 15-16 października

Clearex Chorzów - Red Devils Chojnice
GI Malepszy Futsal Leszno - Rekord Bielsko-Biała
Dreman Opole Komprachcice - Gredar Fit-Morning Brzeg
Legia Warszawa - AZS UW DARKOMP Wilanów
KS Constract Lubawa - AZS UŚ Katowice
Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Widzew Łódź
BSF Bochnia - FC Reiter Toruń

Kolejka 7 - 22-23 października

FC Reiter Toruń - Clearex Chorzów
Widzew Łódź - BSF Bochnia
Piast Gliwice - MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy
AZS UW DARKOMP Wilanów - KS Constract Lubawa
Gredar Fit-Morning Brzeg - Legia Warszawa
Rekord Bielsko-Biała - Dreman Opole Komprachcice
Red Devils Chojnice - GI Malepszy Futsal Leszno

Kolejka 8 - 29-30 października

Clearex Chorzów - GI Malepszy Futsal Leszno
Dreman Opole Komprachcice - Red Devils Chojnice
Legia Warszawa - Rekord Bielsko-Biała
KS Constract Lubawa - Gredar Fit-Morning Brzeg
Red Dragons Pniewy - AZS UW DARKOMP Wilanów
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice
BSF Bochnia - Piast Gliwice
FC Reiter Toruń - Widzew Łódź

Kolejka 9 - 5 listopada

Widzew Łódź - Clearex Chorzów
Piast Gliwice - FC Reiter Toruń
AZS UŚ Katowice - BSF Bochnia
AZS UW DARKOMP Wilanów - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Gredar Fit-Morning Brzeg - Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała - KS Constract Lubawa
Red Devils Chojnice - Legia Warszawa
GI Malepszy Futsal Leszno - Dreman Opole Komprachcice

Kolejka 10 - 12-13 listopada

Clearex Chorzów - Dreman Opole Komprachcice
Legia Warszawa - GI Malepszy Futsal Leszno
KS Constract Lubawa - Red Devils Chojnice
Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Gredar Fit-Morning Brzeg
BSF Bochnia - AZS UW DARKOMP Wilanów
FC Reiter Toruń - AZS UŚ Katowice
Widzew Łódź - Piast Gliwice

Kolejka 11 - 19-20 listopada

Piast Gliwice - Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice - Widzew Łódź
AZS UW DARKOMP Wilanów - FC Reiter Toruń
Gredar Fit-Morning Brzeg - BSF Bochnia
Rekord Bielsko-Biała - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Devils Chojnice - Red Dragons Pniewy
GI Malepszy Futsal Leszno - KS Constract Lubawa
Dreman Opole Komprachcice - Legia Warszawa

Kolejka 12 - 26-27 listopada

Clearex Chorzów - Legia Warszawa
KS Constract Lubawa - Dreman Opole Komprachcice
Red Dragons Pniewy - GI Malepszy Futsal Leszno
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice
BSF Bochnia - Rekord Bielsko-Biała
FC Reiter Toruń - Gredar Fit-Morning Brzeg
Widzew Łódź - AZS UW DARKOMP Wilanów
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice

Kolejka 13 - 3-4 grudnia

AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów
AZS UW DARKOMP Wilanów - Piast Gliwice
Gredar Fit-Morning Brzeg - Widzew Łódź
Rekord Bielsko-Biała - FC Reiter Toruń
Red Devils Chojnice - BSF Bochnia
GI Malepszy Futsal Leszno - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Dreman Opole Komprachcice - Red Dragons Pniewy
Legia Warszawa - KS Constract Lubawa

Kolejka 14 - 10-11 grudnia

Clearex Chorzów - KS Constract Lubawa
Red Dragons Pniewy - Legia Warszawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Dreman Opole Komprachcice
BSF Bochnia - GI Malepszy Futsal Leszno
FC Reiter Toruń - Red Devils Chojnice
Widzew Łódź - Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Gredar Fit-Morning Brzeg
AZS UŚ Katowice - AZS UW DARKOMP Wilanów

Kolejka 15 - 17-18 grudnia

AZS UW DARKOMP Wilanów - Clearex Chorzów
Gredar Fit-Morning Brzeg - AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Red Devils Chojnice - Widzew Łódź
GI Malepszy Futsal Leszno - FC Reiter Toruń
Dreman Opole Komprachcice - BSF Bochnia
Legia Warszawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Constract Lubawa - Red Dragons Pniewy

Mecze Statscore Futsal Ekstraklasy w sezonie 2021/2022 można było oglądać na platformie WP Pilot.

Zobacz także:
> Oto jego droga po tytuł króla strzelców. Musisz to zobaczyć
> Wybrano najlepszych kibiców sezonu. "Nie jest to zaskoczenie"

ZOBACZ WIDEO: Gwiazdor wróci do Ekstraklasy? Ujawniamy: Turcy otwarci na rozmowy!


Oglądaj NA ŻYWO mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×