Doświadczony rozgrywający zagra w Clearexie Chorzów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Sportklub / Na zdjęciu: zawodnik Clearexu Chorzów
Materiały prasowe / Sportklub / Na zdjęciu: zawodnik Clearexu Chorzów
zdjęcie autora artykułu

Kolejnego transferu dokonali działacze Clearexu Chorzów. Kontrakt z klubem podpisał mający za sobą grę m.in. w Piaście Gliwice Paweł Barański.

W ostatnich meczach kontrolnych Clearex Chorzów przegrywał. To pokazało, że sezon 2022/23 może być dla podopiecznych Andrzeja Szłapy trudny. Działacze klubu dmuchając na zimne wzmocnili zespół.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Kontrakt z 5-krotnymi mistrzami Polski podpisał Paweł Barański. Rozgrywający ostatnio występował w I lidze w Sośnicy Gliwice. Zawodnik za sobą ma także grę w Piaście Gliwice. Barański zagrał w meczu kontrolnym chorzowian. Po spotkaniu postanowiono, że dołączy do drużyny.

Dla Barańskiego będzie siódmy sezon w ligowej elicie. W STATSCORE Futsal Ekstraklasie zawodnik debiutował w 2013 roku w AZS-ie Uniwersytet Śląski Katowice, po trzech latach przeniósł się do Piasta, a po kolejnym roku podpisał umowę z Gwiazdą. Z klubem z Rudy Śląskiej awansował do ligowej elity, gdzie grał przez kolejny rok. Sezon 2019/20 spędził ponownie w Piaście, a ostatnie dwa w I lidze w Sośnicy Gliwice.

Sezon 2022/23 rozpocznie się w ostatni weekend sierpnia. Mecze w zakończonych rozgrywkach STATSCORE Futsal Ekstraklasy można było oglądać na platformie WP Pilot.

Czytaj także: Ważne zmiany w STATSCORE Futsal Ekstraklasie Sparingowe derby dla mistrza. "W paru momentach zagapiliśmy się"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: szaleństwo się opłaciło. Tak bramkarz został bohaterem

Źródło artykułu: