Zmiana lidera w Fogo Futsal Ekstraklasie. Przebudzenie Akademików ze stolicy

Tylko przez kilka dni z pozycji lidera Fogo Futsal Ekstraklasy cieszył się Piast Gliwice. W sobotę z problemami, ale po trzy punkty sięgnął Rekord Bielsko-Biała. Po raz drugi z rzędu zwyciężył AZS UW Darkomp Wilanów.

Michał Piegza
Paweł Budniak zaskoczył bramkarza YouTube / Futsal Ekstraklasa / Paweł Budniak zaskoczył bramkarza
Zmiana na pozycji lidera Fogo Futsal Ekstraklasy. Po trzech dniach na 1. miejsce wrócił Rekord.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

Bielszczanie odpowiedzieli Piastowi Gliwice, który już w środę zainaugurował 11. kolejkę. Rywalem Rekordu był MOKS Słoneczny Stok Jagiellonia.

Potyczka rozpoczęła się sensacyjnie. Goście w 9. minucie prowadzili 2:0. Gospodarze wzięli się do pracy i jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Po zmianie stron miejscowi dołożyli kolejne trzy trafienia. Białostoczanie byli w stanie odpowiedzieć tylko jednym golem.

Drugie zwycięstwo z rzędu odniósł AZS UW Darkomp Wilanów. Drużyna ze stolicy podejmowała 6. w lidze FC Reiter Toruń. Gospodarze do przerwy prowadzili dwoma golami. Po zmianie stron goście złapali kontakt. W końcówce przyjezdni walczyli o jedno "oczko", ale to warszawski zespół zadał cios i sięgnął po punkty, które dają mu obecnie 11. miejsce.

Dokończenie 11. serii w niedzielę. Mecze w rozgrywkach Fogo Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.