Tego nie spodziewał się chyba nikt. Tak "Akademicy" wypunktowali Dremana

Sporą niespodzianką zakończył się mecz Fogo Futsal Ekstraklasy Dreman Opole Komprachcice - AZS UW Darkomp Wilanów. Niżej notowana drużyna ze stolicy triumfowała 6:2. Do sieci trafił już skrót z tego pojedynku.

Mateusz Domański
AZS UW Darkomp Wilanów zaskoczył w starciu z Dremanem Opole Komprachcice YouTube / Futsal Ekstraklasa / AZS UW Darkomp Wilanów zaskoczył w starciu z Dremanem Opole Komprachcice
Drużyna AZS UW Darkomp Wilanów po raz pierwszy w historii wygrała wyjazdowy mecz z Dremanem Opole Komprachcice. Podopieczni trenera Macieja Karczyńskiego zdobywanie bramek zaczęli krótko przed przerwą. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Denis Lifanow.

Po pierwszej połowie było 0:1. W drugiej części spotkania rozwiązał się worek z bramkami. Dla AZS UW raz jeszcze trafił Lifanow, a poza tym dwa gole dołożył Maciej Pikiewicz. Po jednym trafieniu zdobyli natomiast Witalij Lisniczenko i Michał Klaus.

Dla gospodarzy trafiali tylko Nuno Chuva oraz Waldemar Sobota. Dreman ostatecznie przegrał 2:6, co jest sporą niespodzianką.

Po tym niepowodzeniu drużyna Jarosława Patałucha znajduje się w tabeli na piątym miejscu (28 punktów). AZS jest z kolei jedenasty (18 "oczek").

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)