Widzew Łódź już witał się z gąską. To stało się dwie sekundy przed końcem [WIDEO]

W sporcie często mówi się, że trzeba grać do samego końca. Coś o tym wiedzą futsaliści BSF ABJ Bochnia i Widzewa Łódź. W ostatnim meczu tych dwóch drużyn decydująca bramka padła... dwie sekundy przed końcową syreną.

Mateusz Domański
Adam Wędzony wyrównał dwie sekundy przed końcem YouTube / Futsal Ekstraklasa / Adam Wędzony wyrównał dwie sekundy przed końcem
Mecz BSF ABJ Bochnia - Widzew Łódź w ramach 22. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy nie zawiódł. Spotkanie dostarczyło wielu emocji i trzymało w napięciu praktycznie do samego końca.

Wynik rywalizacji w ósmej minucie otworzył Adam Wędzony. Kilka chwil później wyrównał Wiaczesław Kożemjaka. W 19. minucie natomiast prowadzenie Widzewowi dał Daniel Krawczyk.

Przez lwią część drugiej połowy wydawało się, że komplet punktów pojedzie do Łodzi. Na tablicy wyników utrzymywał się bowiem rezultat 1:2.

Zespół z Bochni nie rezygnował jednak z szukania okazji bramkowych. W 40. minucie coś niesamowitego zrobił Adam Wędzony! Zaskoczył rywali sprytnym strzałem z lewej flanki.

Piłka wpadła do siatki na dwie sekundy przed końcem. Widzew zatem w samej końcówce stracił zwycięstwo. Miejscowi z kolei rzutem na taśmę wyszarpali punkt.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Zobacz skrót z meczu BSF ABJ Bochnia - Widzew Łódź (2:2)

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)